MIKE TYSON: WYDAJE MI SIĘ, ŻE USYK ROZPRAWI SIĘ Z KAŻDYM

Mike Tyson był zawsze fanem Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO), teraz jednak patrzy z zachwytem na boks Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO).

Do unifikacji wszystkich pasów pomiędzy Furym a Usykiem było już bardzo blisko. Więcej o tym pisaliśmy w nocy TUTAJ.

- Wydaje mi się, że teraz Usyk rozprawi się z każdym. Jest bardzo mądrym, inteligentnym pięściarzem, a do tego bardzo niewygodnym dla innych - uważa "Żelazny Mike".

Ukrainiec niemal na pewno wyjdzie w najbliższym pojedynku do rewanżu z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO). Będzie w nim bronił pasów IBF/WBA/WBO królewskiej kategorii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 28-01-2022 15:54:49 
Przyznam ze szczerze wydaswało mi się że Ajem nie masz szans
Tak teraz zgadzam się z Tysonem
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 28-01-2022 16:17:31 
Nie wiem czy Usyk pokona Fury'ego. Dałby Bóg. Natomiast byłby to niezły prztyczek w nos dla samego Tysona, gdyby pokonał go "karzeł", "leszcz" czy "cipa". Myślę że wielka gęba już by do ringu nie wyszła, a nie wiadomo czy jego ego by dało radę to uciągnąć..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-01-2022 16:40:15 
Bellew walczący w stylu Furego (bez jego zasięgu) radził sobie świetnie, ale zabrakło mu kondycji ponieważ walczył w nie swoim stylu (tak to określił Fury).
Skoro Bellew przez 5 rund dawał radę to Fury powinien tym bardziej.
 Autor komentarza: ELREY
Data: 28-01-2022 16:52:06 
Ja patrze na to z innej strony:

Skoro wyzszy o ledwie pare cm mankut Wallin dal Furemu ciezka przeprawe, to co moze zrobic ktos o inteligencji ringowej, wszechstronnosci, przygotowaniu kondycyjnym, technice, umiejetnosci schodzenia z linii ciosu i odpornosci psychicznej Usyka?
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 28-01-2022 18:56:47 
Dla Usyka dziś koszmar to Whyte, Joyce, Fury..Ci goście go spokojnie mogą pokonać..AJ Nigdy na punkty ale ma szansę w rewanżu mu lep urwać.. pytanie czy starczy ducha i prądu..
 Autor komentarza: SWJar
Data: 28-01-2022 19:06:08 
Przecież Fury w miarę zdominował Wallina i to walcząc z poważną kontuzją. Wallin ma twardy łeb i wszystko mógł zbierać i dzięki temu ciągle napierał stwarzając pewne problemy Furemu, który wtedy jeszcze był przed zmianą stylu na Kronk :) no i z krwią zalewającą cały czas oko.
Myślę że walka z Usykiem może być nudna bo Usykowi nie będzie tak łatwo się przedostać do półdystansu by punktoać, jak robił to z Ajem, więc będzie też mniej takich prób. Tak sądzę. To jak walka będzie wyglądała w dużej mierze będzie zależało od Furego, czy będzie sie bawił w pykanie z Usykiem, czy pójdzie w bój.
 Autor komentarza: WydajeMiSie
Data: 28-01-2022 20:28:21 
Każdy wynik w potyczce Furego z Usykiem jest możliwy. Obydwaj mają niesamowitą inteligencję ringową i potrafią się dostosować do przeciwnika. Fury to niezaprzeczalnie gabaryty, Usyk żelazne płuca i praca w ciągłym ruchu.
Gdybym maiła postawić pieniądze to postawiłbym na siebie.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-01-2022 21:34:10 
Fury dopiero przed drugą walką z Wilderem poprawił siłę ciosu (z nowym trenerem) poprzez pełen skręt.
Wcześniej bił pacankami i nie mógł nawet posadzić Cunninghama którego Adamek i Głowacki mieli w sumie 10 razy na deskach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.