ZMIANA PLANÓW? TYSON FURY: ZDZIELĘ WHYTE'A W GĘBĘ!

Wracamy do starego układu, czyli Fury kontra Whyte plus rewanż Joshua vs Usyk. Tak twierdzi Eddie Hearn, promotor Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) i Dilliana Whyte'a (28-2, 19 KO), a wszystko zdaje się potwierdzać sam Tyson Fury (31-0-1, 22 KO).

Joshua spróbuje odzyskać pasy IBF/WBA/WBO w konfrontacji z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), którego rzekomo ma unikać mistrz WBC. To przynajmniej teoria głoszona przez Hearna...

- Fury uznał, że nie chce walczyć z Usykiem. Joshua byłby nawet skłonny rozważyć wzięcie odstępnego, jednak Fury nie chce Usyka. Tak więc spodziewam się, że zobaczymy ostatecznie rewanż Joshuy z Usykiem oraz starcie Fury'ego z Whyte'em - stwierdził Hearn.

- Nie mogę się już doczekać, aż zdzielę Whyte'a w gębę. Niech ten frajer lepiej ciężko trenuje, ponieważ zamierzać go unicestwić - zapowiada "Król Cyganów".

Przypomnijmy, że na jutro przewidziany jest przetarg WBC. Kto zaproponuje w tym przetargu większą kwotę, nabędzie prawa organizatora walki Fury vs Whyte, a potem wskaże datę oraz lokalizację.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 28-01-2022 00:17:49 
Dla mnie najlepszy scenariusz. Nie chcę odstępnego i od dawna uważam że Whyte powinien walczyć o pas.

Wbrew pozorom obie te walki mogą się skończyć inaczej niż można by przewidywać. Przygotowany i zmotywowany Whyte może (CHOĆ OCZYWIŚCIE NIE MUSI) okazać się dla Tysona cięższą przeprawą niż chociażby Wilder w ostatniej formie.
Jeśli Fury wyjdzie w podobnie lichej dyspozycji co ostatnio do Wildera (wbrew obiegowym opiniom ta walka byłaby katastrofalnie jednostronna gdyby Tyson był odpowiednio przygotowany i nie ruszał się jak na siebie tak tragicznie) Whyte naprawdę może sprawić że będzie to dla niego ciężka noc.

Ciekawy ten pstryczek w nos Tysona od Hearna. Wiadomo że panowie podszczypują się na każdym kroku ale te sugerowanie że Fury boi się Usyka to taki pomysł trochę niebezpieczny. Niby to podrażnienie ego ale jednocześnie sugerowanie że jego zawodnik czyli Joshua był gotów na kombinacje.

Oby tak to się skończyło. Whyte vs Fury i Usyk vs Joshua II.
A Później wygrani o wszystkie pasy jak już wszelkie ważne formalności będą załatwione. Niezłym chichotem losu byłoby jakby o taką historyczną sprawę zawalczyli np Usyk z Whytem choć w sumie teraz wg większości to bardziej zaskakujący byłby pojedynek Joshua vs Whyte.

No i mam nadzieję że nie będzie żadnych klauzul już w tych walkach. Jak Fury wtopi to nie powinien mieć nic już do Whyte'a/ To samo w drugiej walce.
 Autor komentarza: ELREY
Data: 28-01-2022 01:07:36 
Hearn mowil dzisiaj w wywiadzie ze Fury klaun obraza wszystkich w mediach spolecznosciowych a jak przychodzi co do czego i uzgadniania odstepnego dla AJa i Whyte'a za zamnknietymi drzwiami to dyga i tak naprawde unika unifikacji z Usykiem w swojej nastepnej walce.....Oczywiscie jawnie tego nie przyzna. Do przewiwdzenia. Jutro ponoc jest szansa na purse bid Fury vs Whyte, zobaczymy wieczorem.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 28-01-2022 01:15:26 
Nie wiem czy dyga natomiast wg mnie mógłby mieć ku temu powody. Szczególnie jeśli walka miałaby się odbyć w niedługim czasie.
Fury jak na siebie w 3 walce z Wilderem wyglądał po prostu źle. Tłusty, powolny, dał się złapać spuchniętemu Wilderowi mimo że ten miał "zombie mode" przez większość walki.

Taki Fury nie wygra z Usykiem. A żeby wygrać trzeba zejść z wagą, zrobić ekstra formę itd. To nie takie proste w krótkim czasie bo utrata wagi to zawsze bolesny proces podczas którego człowiek zdecydowanie daleki jest od swoich maksymalnych fizycznych możliwości. Fury nawet jakby zdążył zgubić kg to niewykluczone że zapłaciłby za to dużą karę w ringu. To nie jest już młodzieniaszek tylko przekatowany trybem życia 33 latek...

W dodatku były dopingowicz który może mieć obecnie wspomaganie się mocno utrudnione...

Usyk trzyma formę na tip top cały czas.

Jak by nie było odegrał mu się nieco Hearn dając pstryczka w nos. Za dużo ostatnio Tyson bredzi a za mało konkretów więc ogłoszenie walki z Dillianem będzie ekstra odmianą.
 Autor komentarza: damian376
Data: 28-01-2022 09:48:26 
Psychofani AJ w natarciu. Wierzą w każde słowo Hearna, a tutaj nie chodziło o Tysona tylko Joshua się długo zastanawiał nad wzięciem kasy czy branie rewanżu. I nawet ostatni źle przygotowany Fury robi Whyte'a do jednej bramki. Whyte już po ciężkich wojnach już jest lekko rozbity i każdy to zobaczy kiedy taki czołg i taran jak Fury ruszy na niego to nie będzie co zbierać po Willianie.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 28-01-2022 10:33:48 
Mam nadzieje, że ten cyrk dobiega końca, że każdy wywiąże się ze swoich zobowiązań i niebawem będziemy świadkami dwóch fajnych walk w ciężkiej, a pod koniec roku pełnej unifikacji.
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 28-01-2022 12:03:06 
Szkoda. Mam nadzieję, że to właśnie Usyk wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Bardziej cenię go jako boksera i uważam, że jest lepszym ambasadorem tego sportu, niż AJ.
Dokonał rzeczy absolutnie niezwykłej:
pobił mistrza na jego terenie, zrobił to bez kontrowersji i wygrał wyraźnie.
Wyszedł do wielkiego konia, którego ograł, w co wierzyło niewielu, bo przecież wywodzi się z niższej kategorii, co więcej, przecież AJ-a niektórzy widzieli jako jednego z najlepszych bokserów w ciężkiej w historii.
W tym niższym limicie zunifikował pasy i w trzecim starciu sięgnął po wszystko w królewskiej dywizji.
Niezwykły czempion, a jego wyczyn to jedno z największych pięściarskich osiągnięć ostatnich lat, a może i dekad.
 Autor komentarza: Orientus
Data: 28-01-2022 12:43:02 
Fury z Usykiem bez szans, z Whytem coś go też niewiedzę, Fury nie ma startu do poważnych zawodników. Fury bez uderzenia, refleks siada, Nandrolon, alko i kokaina wychodzą, niech lepiej zawalczy z Tomem Schwartzem albo 4 walke z Wilderem, jego fani będą zachwyceni.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 28-01-2022 12:57:42 
Chciałem coś napisać, ale przeczytałem wszystko powyżej i już w sumie nie mam co pisać. Jak wyżej XD
 Autor komentarza: ELREY
Data: 28-01-2022 13:03:57 
Zgadza sie, osiagniecia Usyka znacznie wieksze niz pseudo trylogia z uposledzonym boksersko krolem nokautow na kelnerach Furego. Moze powinien dac najpierw rewanz Wallinowi zamiast sie rzucac na top, po ostatniej wygladal jak po zderzeniu z autbusem...
 Autor komentarza: maro1988
Data: 28-01-2022 13:04:13 
Nie widze Furego z Whytem.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 28-01-2022 14:39:32 
Ja bym go widział z Łomaczenką, trochę zbije, a z taką przewagą warunków, to by Wasyla rozmontował na cacy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.