RUSSELL SPOTKA SIĘ Z POSTOŁEM

Gary Antuanne Russell (14-0, 14 KO) pokonał w czasach amatorskich kilka razy Jarona Ennisa, a to najlepsza rekomendacja i laurka. Teraz czeka go pierwszy bardzo poważny test w gronie zawodowców.

Ćwierćfinalista olimpijski z Rio, młodszy brat Gary'ego Russella Jr, w ciągu dwóch ostatnich lat stoczył zaledwie dwie walki. Tą najbliższą rozegra 26 lutego na rozpisce gali Roger Gutierrez vs Chris Colbert w Las Vegas.

Naprzeciw niego stanie bardzo mocny Wiktor Postoł (31-3, 12 KO), były mistrz świata kategorii junior półśredniej. Ukrainiec wraca po półtorarocznej przerwie po kontrowersyjnej porażce punktowej z Jose Carlosem Ramirezem. Wszystko pokaże stacja Showtime.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 23-01-2022 22:55:24 
"młodszy brat Gary'ego Russella Jr, w ciągu dwóch ostatnich lat stoczył zaledwie dwie walki."

To chyba rodzinne :D
 Autor komentarza: Hugo
Data: 24-01-2022 10:30:15 
Wszyscy Russellowie są dziwacznie prowadzeni. O tym akurat było bardzo głośno przed olimpiada w Rio jako o wielkim talencie. Medalu olimpijskiego jednak nie zdobył, a jako zawodowiec doszedł do pięknego bilansu, tyle że rywali miał cienkich. Teraz ma się odbić w górę od podstarzałego Ukraińca, co na własnym ringu ma spore szanse powodzenia, ale zależy od tego, ile jeszcze zostało Postoła w Postole.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.