RING TELEGRAM (20 STYCZNIA 2022)

Zapraszamy Was na kolejną dawkę informacji ze świata boksu zawodowego w naszym cyklicznym Ring Telegramie.

To Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) i trenujący go Eddy Reynoso tak naprawdę wybierają sobie rywali. Ale współpracujący z nimi Eddie Hearn ma wymarzonego rywala dla Canelo na 7 maja. To mistrz WBA wagi półciężkiej Dmitrij Biwoł (19-0, 11 KO). - Chciałbym w następnej walce zobaczyć Saula właśnie w starciu z Biwołem, a potem próbującego unifikować pozostałe pasy wagi półciężkiej - mówi brytyjski promotor.

Ray Beltran (37-9-1, 23 KO) wrócił w październiku wygraną przed czasem i zamierza kontynuować karierę w kategorii junior półśredniej. 40-letni Meksykanin to były mistrz świata wagi lekkiej. - Walczę w lutym w Los Angeles, a potem liczę na duże nazwiska.

Premier Boxing Champions zorganizowało starcie dwóch niepokonanych Kubańczyków z wagi ciężkiej, a lepszy z tej pary miał podpisać kontrakt z Alem Haymonem. Po ośmiu rundach Lenier Pero (6-0, 3 KO) wypunktował 77:75 i dwukrotnie 78:74 młodszego Geovany Bruzona (6-1, 5 KO), ale walka tak się spodobała, że obaj dostali obietnicę i kontrakt na walki na galach z cyklu PBC.

Informowaliśmy już Was o przymiarkach do unifikacji pasów WBC/WBO kategorii super piórkowej, do jakiej miałoby dojść 30 kwietnia. Oto kolejny krok - Shakur Stevenson (17-0, 9 KO) i Oscar Valdez (30-0, 23 KO) dogadali się już odnośnie pieniędzy, wydaje się więc, że to już ostatnia prosta negocjacji.

- Czeka mnie robota w sobotę, ale na 90 procent kolejną walkę stoczę już w boksie z Tysonem Furym - wypalił Francis Ngannou, mistrz federacji UFC w wadze ciężkiej. Trudno jednak traktować poważnie te zapowiedzi...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 20-01-2022 15:16:57 
Chciałbym, zeby ten Fury, czy AJ nauczyli moresu tego typa. A niech idzie do tego boksu, a sam się przekona.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.