JARON ENNIS: POKAŻĘ, ŻE JESTEM NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM NA ŚWIECIE

Uważany przez wielu za przyszłego króla zawodowego boksu, rywalizujący w wadze półśredniej Jaron Ennis (28-0, 26 KO) zapowiada przełomowy rok w swojej karierze, zwieńczony zdobyciem tytułu mistrzowskiego. 

- Ten rok będzie najlepszym rokiem w mojej karierze. To czas, by błyszczeć. Pokażę, że jestem najlepszym zawodnikiem na świecie. Chcę walczyć jak najczęściej i robić postępy. Do końca roku chcę zdobyć co najmniej jeden pas - powiedział Ennis, który w swojej ostatniej walce znokautował w październiku zeszłego roku w pierwszej rundzie Thomasa Dulorme.

- Chcę zdominować wagę półśrednią, a potem ruszyć po pasy w wagach junior średniej i średniej. Pokonam Errola Spence'a Juniora i Terence'a Crawforda. Pierwszą walkę w tym roku stoczę w okolicach kwietnia, a kolejną w lecie, w lipcu lub w sierpniu - dodał filadelfijski bokser o pseudonimie "Boots". Przyszły król boksu? Do tego miana jeszcze długa droga, jednak z pewnością warto śledzić drogę Ennisa na szczyt.

Na koniec przypomnijmy, że "Boots" zajmuje obecnie drugie miejsce w rankingu WBO wagi półśredniej i trzecie miejsce w rankingach IBF, WBA i WBC. Jest więc o krok od walki o upragnione mistrzostwo świata i naprawdę wielkich pieniędzy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 18-01-2022 19:48:44 
No Jaron Ennis i Vergil Ortiz to dwa największe talenty w półśredniej
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-01-2022 19:52:33 
Taka walka rozgrzała by do czerwoności.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 18-01-2022 19:53:07 
*rozgrzałaby
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 19-01-2022 09:47:08 
Dla mnie to jeszcze większy talent niż Spence jr. Generalnie Ortiz i Ennis mogą w naturalny sposób zastąpić Crawforda i Errola i przejąć kontrolę nad welter.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.