CHISORA: JESTEM ULEPIONY Z INNEJ GLINY, POKONAM WILDERA

Pojedynek Dereck Chisora (32-12, 23 KO) kontra Deontay Wilder (42-2-1, 41 KO) to starcie, które budzi coraz większe emocje. Na tak jest promotor Chisory Eddie Hearn, na nie m.in. trener Brytyjczyka Dave Coldwell. A sam Dereck? On zawsze idzie pod prąd i nie zmienia kursu...

BYŁY PROMOTOR CHISORY: DERECK POWINIEN ZAKOŃCZYĆ KARIERĘ >>>

- Ludzie pytają, do czego jest mi potrzebna ta walka. Nie rozumieją mnie. Jestem ulepiony z innej gliny. Powtarzam, chcę walczyć ze wszystkimi najlepszymi w mojej erze wagi ciężkiej (...) - powiedział Chisora.

- Nie wiem, czy pokonam Wildera, jednak chcę iść w tym pojedynku na całość... No dobra, pokonam go - dodał weteran o wymownym pseudonimie "The War".

Przypomnijmy, że Deontay Wilder przegrał swoje dwie ostatnie walki - w lutym 2020 roku przez TKO pokonał go w rewanżowym pojedynku Tyson Fury, a w paździeniku 2021 roku "Król Cyganów" zakończył trylogię z Wilderem nokautem na Amerykaninie. 

Natomiast Dereck Chisora przegrał w październiku 2020 roku jednogłośnie na punkty z Aleksandrem Usykiem, w maju 2021 roku uległ Josephowi Parkerowi niejednogłośną decyzją sędziów, a 18 grudnia przegrał jednogłośnie na punkty rewanż z Nowozelandczykiem.

Konfrontacja Wildera z Chisorą nie jest na razie nawet we wstępnej fazie negocjacji, ale biorąc pod uwagę charyzmę obu zawodników i ich bezkompromisowe style, można się spodziewać sukcesu komercyjnego ewentualnego pojedynku. I właśnie dlatego jest on coraz bardziej prawdopodobny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-01-2022 17:31:19 
Konferencja prasowa to mogłoby być mistrzostwo świata, a sama walka na pewno będzie ciekawa. Obaj po przejściach, Dereck przegrywa, ale nadal trzyma fason, a Deontay, no właśnie co jeszcze z niego zostało po Furym?
 Autor komentarza: SWJar
Data: 13-01-2022 17:54:32 
Przypomina mi to promowanie walki Wildera z Martinem na temat której Wilder nie powiedział zdaje się ani słowa.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 13-01-2022 18:41:58 
Teoretycznie, w ciągu kilku rund Wilder czymś konkretnym jebnie i będzie poza zawodach. Pytanie ile zostało z dwukrotnie zbitego jak pies Denotaja.
 Autor komentarza: Glacenemenes
Data: 13-01-2022 23:25:01 
Przecież Dziki go zabije
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 14-01-2022 09:22:15 
To Łajlder może zostać ubity. Jak powyżej puncher48 zauważył nie wiadomo ile z Łajldera zostało po Furym a znając Czisora to może być jak kamikadze, nie kalkulować i jego zapowiedzi "chcę iść w tym pojedynku na całość" trzeba traktować poważnie. Przy takim nastawieniu i sponiewieranym poprzednimi walkami Łajlderze wynik może być jak rzut monetą.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.