ARUM DO WHYTE'A: PRZESTAŃ ROBIĆ BAŁAGAN I PODEJDŹ DO STOŁU

Na wtorek przewidziany jest przetarg na organizację walki Tyona Fury'ego (31-0-1, 22 KO) z Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO). Chyba że do tego czasu obie strony dojdą do porozumienia pomiędzy sobą...

- Whyte powinien podejść do stołu, aby wypracować jakieś porozumienie i przejść do interesów. Jeśli przestanie w końcu robić bałagan, może dostać bardzo dobrą wypłatę i szansę udowodnienia, iż należy do światowej czołówki. Chcemy tej walki, to byłoby duże wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Dlatego też on powinien usiąść ze mną i Frankiem Warrenem do rozmów, wynegocjować sobie dobrą umowę, a potem moglibyśmy ruszyć cała machinę. Zapraszamy więc do stołu, sprawdzimy, czy uda nam się osiągnąć jakieś porozumienie. Przestańmy się w końcu wygłupiać - apeluje Bob Arum, jeden z dwóch promotorów panującego mistrza WBC wagi ciężkiej.

- Niech Usyk da rewanż Joshui, a Fury niech walczy z Whyte'em. Nie znam tego chłopaka, wydaje mi się jednak, że on również chce tego pojedynku. Tylko niech przestanie robić bałagan - kontynuował szef grupy Top Rank.

Fury'emu zależało na dacie 26 marca. Niewykluczone jednak, że termin ulegnie zmianie. - Przecież jeśli walka przesunie się o tydzień czy dwa, to świat się nie skończy - dodał Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: khorne
Data: 13-01-2022 15:28:05 
cóż regulamin mówi jasno 45%/55%. Jeśli regulamin nie pasuje, zawsze można się zrzec pasów, jak kiedyś w obawie przed rewanżem z Władkiem.
Whyte powinien się nie uginać (przynajmniej dopóki nie wyciągnie ~40%) i czekać na rozstrzygnięcie sądowe, bo szansę na ugryzienie (po wyroku sądu) znacznie większego kawałka tortu są w mojej ocenie spore.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 13-01-2022 16:29:37 
Taaa, jasne. Czarny Whyte coś ugra z rasistą Arumem, już to widzę.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 13-01-2022 17:54:51 
@khorne
Zgadzam sie, jezeli sami pisza sobie te regulaminy to niech sie do nich stosuja, bo to co wyczynia WBC to jakis smiech na sali. Gdyby jakims cudem Whyte wygral (malo prawdopodobne) to powinien rzucic tym pasem i na niego naszczac na ringu
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 13-01-2022 19:05:43 
Szkoda że Arum w ogóle nie widzi syfu jaki odpierdala względem Whyte'a WBC.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 14-01-2022 14:55:56 
Szczerze to ja mam w poważaniu Whyte'a. Gość był skończony po walce z Chisorą, którą przegrał. Obecnie jest gorszy od Heleniusa i Parkera, których ma na papierze. Ostatnio prezentuje się bardzo słabo i Wach z walki ze Szpilką by go pokonał albo chociaż jakby dostał pełen obóz przygotowawczy. W rozkładzie ma jeszcze Rivas'a który miał być ogórkiem do bicia a jednak się nie okazał plus 40letni Povetkin który go nie tylko usadził na dupie ale tak naprawdę zakończył karierę. Whyte na ten moment to nazwisko na którym będą się odbudowywać przegrani albo budować prospekci i jak się nie skoksuje to za kilka lat będzie bokserskim wrakiem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.