SMITH JR: PO WALCE Z GEFFRARDEM CHCĘ UNIFIKOWAĆ POZOSTAŁE PASY

Ponad dziewięć miesięcy po zdobyciu tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO Joe Smith Jr (27-3, 21 KO) podejdzie w sobotnią noc do pierwszej obrony pasa World Boxing Organization.

W rolę pretendenta wcieli się Steve Geffrard (18-2, 12 KO), który zastąpił Calluma Johnsona. Ale bombardier z Long Island patrzy znacznie wyżej. On chciałby unifikować pozostałe trofea na granicy 79,4 kilograma.

- Robię co w mojej mocy, by nie złapać covida ani innego wirusa, jesteśmy już tak blisko - mówi mistrz WBO, któremu w zeszłym roku przepadła walka z powodu pozytywnego wyniku na covid, a teraz z tego samego powodu zmieniono mu na ostatniej prostej przeciwnika.

- Osiągnąłem to, co chciałem, czyli zostałem mistrzem świata, ale na tym się nie zatrzymuję i wyznaczyłem sobie kolejne cele. Teraz chcę unifikować pozostałe pasy. Po tej obronie chcę potem walki z Beterbijewem i rewanżu z Biwołem, albo nawet potyczki z królem P4P, czyli z Canelo. Beterbijew to twardy gość, jednak każdego można pobić. Wierzę, że stać mnie na wygraną w takim zestawieniu. Jeśli chodzi o Biwoła, to rozwinąłem się mocno od czasu naszej walki - przekonuje Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-01-2022 19:39:35 
Potem Lamparda, Henry'ego i Beckhama:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.