HUGHIE FURY WCIĄŻ DĄŻY DO WALKI Z DERECKIEM CHISORĄ

Hughie Fury (26-3, 15 KO) - młodszy kuzyn Tysona - pokonał w październiku zeszłego roku Christiana Hammera, a teraz promotor Fury'ego Ben Shalom planuje konfrontację 27-letniego Brytyjczyka z jego rodakiem, 38-letnim weteranem wagi ciężkiej Dereckiem Chisorą (32-12, 23 KO). Pomysł tego pojedynku pojawił się kilka miesięcy temu i staje się coraz bliższy realizacji.

TRENER CHISORY: NIE TRENOWAŁBYM Z DERECKIEM PRZED WALKĄ Z WILDEREM >>>

- Walka z Chisorą jest teraz bardziej prawdopodobna niż wcześniej. Zorganizowanie starcia Chisory z Deontayem Wilderem jest bardzo trudne, a Hughie to dla Derecka sensowny rywal. Jeżeli Chisora wygra, to udowodni, że wciąż zalicza się do elity brytyjskiej wagi ciężkiej. Natomiast pamiętajmy, że pogromca Chisory, Joseph Parker przegrał według wielu z Hughie'em, gdy Hughie miał zaledwie 23 lata - powiedział Shalom.

- Dla nas to również dobra walka, Chisora przegrywa tylko z najlepszymi, a kibice chcą zobaczyć, jak przetestuje Hughie'ego. Odezwaliśmy się już do Derecka, chcemy tej walki, Hughie i jego ojciec Peter jej chcą. Hughie to ktoś, z kim nikt nie chce walczyć, ma 27 lat, jest niewygodnym i trudnym do pokonania rywalem. Ma teraz odpowiednią siłę i doświadczenie. Oprócz obozu Chisory rozmawiamy z obozami Chrisa Arreoli i Andy'ego Ruiza Juniora - dodał promotor Fury'ego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 06-01-2022 19:32:47 
Latwa walka i w koncu jakis skalp dla mlodego Furego
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 06-01-2022 19:56:00 
Ciężko uwierzyć że młody Fury nadal taki młody.

Chisora tego nie weźmie... To kompletnie niepotrzebne starcie dla niego. Hughie świetny nie jest w niczym. Próbowali nam wmówić że jest inaczej (między innymi nasz kolega ghostbuster) ale tak nie jest. Natomiast to solidny zawodnik. Chisorę by chciał bo ma solidną odporność więc ryzyko nokautu małe a ze względu na wiek i rozmiary spokojnie do ugrania jest decyzja punktowa.

Ogólnie to pomijając już nawet fakt oceny możliwości i perspektyw to mam głębokie wrażenie że Peter (bo raczej to on miał najwięcej do powiedzenia) "popłynął" na fali sukcesu z Tysonem w przeświadczeniu o możliwościach młodszego z klanu Furych i za szybko chciał go wprowadzić na level do którego nijak nie pasował.

Teraz w sumie trudno im znaleźć sensowną drogę dla Hughiego. Przegrał już 3 razy z topem i nijak nie widać tu punktu zawieszenia do dalszego opowiadania bzdur odnośnie podbicia wagi ciężkiej...
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-01-2022 20:23:00 
Oglądanie młodego Fury'ego to jak składanie długopisów, emocje których już nie zapomnisz.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 06-01-2022 21:18:48 
Chisora jest obecnie w dobrym momencie jeśli chodzi o medialność i jako jeden z niewielu ma styl, który mógłby uratować walkę z nudnym Furym. Szanse po równo, może 60-40 dla Fury'ego, ale jeśli byłaby to kolejna 'ładna porażka' Chisory, to nawet ona nie zepsułaby mu obecnego image'u. Także ogólnie to by się sprzedało i sytuacja win-win, a jeśli ktoś ryzykuje, to bardziej Fury.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 07-01-2022 10:31:15 
Chisorze też się przyda walka z gościem, który nie ma aż takiego mocnego ciocu,m bo jednak dereck ostatnie lata solidnie nazbierał. Dla mnie ciekawe zestawienie.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 07-01-2022 11:33:38 
Ja chętnie taki pojedynek obejrzę. Chisora dobrze przygotowany to nadal niebezpieczny zawodnik. Oby do tego pojedynku doszło.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 08-01-2022 11:08:08 
"Hughie to ktoś, z kim nikt nie chce walczyć..." - wychodzi na to, że w top 30 HW, połowa zawodników to tacy z którymi nikt nie chce walczyć.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.