OBOSTRZENIA WE FRANCJI - WALKA YOKI Z BAKOLE W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE

Niestety wypada kolejna bardzo ciekawa walka, która miała wyłonić mocnego gracza królewskiej kategorii. Takie to trudne czasy...

Już za niespełna trzy tygodnie - 15 stycznia w Paryżu, naprzeciw siebie mieli stanąć Tony Yoka (11-0, 9 KO) oraz Martin Bakole (17-1, 13 KO), czyli mistrz olimpijski wagi super ciężkiej kontra jeden z najbardziej unikanych "ciężkich".

W związku z rozprzestrzenianiem się wariantu Omicron we Francji tamtejszy rząd wprowadził w poniedziałek ograniczenia imprez masowych. Teraz maksymalna liczba kibiców w hali wynosi dwa tysiące osób. A organizatorzy przygotowali przecież ponad 20 tysięcy (20 300) biletów...

Obecne obostrzenia obowiązują do 15 stycznia, ale niemal na pewno zostaną przedłużone. Pojedynek ma zostać utrzymany, tylko odbędzie się w późniejszym terminie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 29-12-2021 09:11:51 
marnie widzę nadchodzący rok.. Sraczka w gaciach z powodu kolejnego wariantu, bardziej zakaźnego, ale łaagodnieszego, który paradoksalnie może zakończyć cyrk..
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 29-12-2021 09:29:38 
@up
Zapomnij o zakończeniu cyrku. Będzie tylko gorzej, bo już się nakręciła spirala biznesików i interesików. "Rządy" odkryły, że sobie w ramach "wolności i demokracji" mogą zaprowadzić taki zamordyzm, że może jeszcze nie Hitler, ale taki Mussolini to już patrzyłby z zazdrością. Producenci "szczepionek", takich specyficznych, które trzeba co 3 - 4 miesiące wkłuwać, a i tak średnio działają "zarobili" już setki miliardów dolarów.

A cały biznes "okołopandemiczny" też nie jest stratny. "Maseczki", testy, jakieś odkażacze, jakieś oprogramowanie do trzymania ludzi za mordy. I ty chcesz tę sielankę zakończyć? Zaraz ci kwarantannę dowalą za same głupie pomysły. Żebyś jeszcze miał powód... Ale ty chcesz jakieś mordobijstwo oglądać? Na paradę równości byś się przeszedł. Wirtualną, znaczy się. A nie jakiś boks :P
 Autor komentarza: puncher48
Data: 29-12-2021 11:04:08 
Tuż za rogiem czyha wariant Renault, to dopiero będzie napoleoński pogrom. Swoją drogą pieniądze dla korporacji to tylko jeden z elementów tej układanki, która niczym ułożone puzzle powinna nam się wkrótce objawić w pełnej krasie.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 29-12-2021 17:37:32 
Aha... I kto konkretnie to wszystko wymyslił? Niech zganę - "oni".
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.