CO TERAZ Z SIWYM? 'JEST JAKIŚ PLAN Z PROMOTORAMI NA NOWY ROK'

Marcin Siwy (24-0, 12 KO) zgodnie z oczekiwaniami pokonał Adnana Deronjiego (7-3, 5 KO) w drugim powrotnym pojedynku po rocznej przerwie. Starcie odbyło się na gali Polsat Boxing Promotions 4 w Warszawie. W ringu po walce reporter Polsatu Sport starał się dowiedzieć, jakie bokserski plany ma Siwy na kolejny rok.

30-letni Siwy do najłatwiejszych rozmówców nie należy i trudno wyciągnąć od niego konkretne informacje. Artur Łukaszewski z Polsatu Sport w ringu po walce dopytywał czy w 2022 r. przyjdzie czas na wyzwania dla Marcina. Częstochowianin przyznał, że musi więcej trenować, odbywać więcej sparingów i że pewne plany na najbliższy rok już są nakreślone wspólnie z nowymi promotorami. 

- Tak wyszło, dziękuję bardzo promotorom za danie mi szansy i dziękuję za to wszystko całemu Polsatowi. Trenujemy cały czas z trenerem różne akcje, akurat w tę się wstrzeliłem i siadło! Jakiś plan na nowy rok jest z promotorami, wszystkiego dowiedzie się w swoim czasie. Teraz trzeba jeszcze więcej czasu poświęcić na przygotowania, dużo sparingów i robota! - powiedział w ringu po walce w rozmowie z Arturem Łukaszewskim pięściarz z Częstochowy. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 12-12-2021 11:41:18 
Tego całego Siwego to Sokołowski by pokonał.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-12-2021 12:21:21 
Słowacki Wilder ze swoimi remizowymi wiatrakami zwany Silvinem jest warty odkurzenia. Przez chwilę byłoby rumble jakich mało:)
 Autor komentarza: slovik
Data: 12-12-2021 20:12:45 
Rywal idealny dla Adamka na powrót by sobie pohulał parę rund i na koniec zakończył robotę przed czasem. Jeszcze łatwiejszy niż Saleta z 2015 r.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 12-12-2021 23:22:10 
albo Kliczko sprzed złamania oka..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.