BÓJKA Z UŻYCIEM NOŻA - W SPRAWĘ ZAMIESZANY BILLY JOE SAUNDERS?

Billy Joe Saunders (30-1, 14 KO) często wpada w kłopoty poza ringiem. Wciąż nie zdecydował jeszcze, czy będzie kontynuował karierę, ale nie daje o sobie zapomnieć.

BJS w maju przegrał przez kontuzję ze sławnym Saulem Alvarezem w unifikacji trzech pasów kategorii super średniej i stracił tytuł federacji WBO. Złamany oczodół i duże pieniądze za ten pojedynek sprawiły, że on sam stracił motywację. Tylko że w wolnym czasie Anglik robi trochę głupie rzeczy, co udowadniał już w przeszłości wielokrotnie.

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie awantury, podczas której mężczyzna został dźgnięty nożem. Do zdarzenia miało dojść w zeszłym tygodniu w miasteczku Bulkington. Pojawiły się głosy, że w dużej sprzeczce brał udział były champion wagi średniej i super średniej, jednak on sam zaprzecza i nazywa te informacje wyssanymi z palca. Jedną ze stron byli "travellersi", czyli grupa, z którą utożsamia się Saunders, ale także rodzina Furych.

Trzy osoby po tej bójce znalazły się w szpitalu. Jedna miała kawałki szkła w twarzy, druga wbity nóż w rękę, a trzecia została pobita. Po bójce ojciec jednej z ofiar oskarżył właśnie sławnego pięściarza o udział w tym zajściu. - Kompletne bzdury - odpiera zarzuty Saunders. Sprawę bada policja.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-12-2021 09:46:38 
Jak na travellersów, to wyrządzili przeciwnikom nieduże szkody. Jednemu wbili nóż w rękę (trzeba mieć dobrego cela, żeby trafić), drugi dostał flaszką po głowie, a trzeciego pacnął Saunders, który nie ma mocnego ciosu, więc pewnie nawet bez wstrząsu mózgu się obyło. Nikt nie zginął, nikt nie ma wydłubanego oka, czyli drobiazg.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 07-12-2021 13:21:47 
Byl w okolicy to i sie chca dochapac odszkodowania
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-12-2021 13:42:02 
UK to na szczęście jeszcze nie USA, gdzie jak znany bokser wejdzie do knajpy, to miejscowi alfonsi z miejsca dzwonią po policję i zawsze maja pod ręką odpowiednio przygotowane panienki do oskarżeń o pobicie, gwałt i molestowanie (wszystko razem lub z osobna). Jednak sam fakt użycia noża w bójce mocno mi się nie podoba. Może oni tym nożem chcieli facetowi wydłubać oko, a on się zasłonił ręką? Od kiedy islamiści z Bliskiego Wschodu wzbogacili europejską kulturę o używanie noży w bójkach, to wszędzie (w Polsce też) mamy zdziczenie obyczajów. John Fury to wydłubał oko przeciwnikowi gołymi palcami bez użycia żadnych ostrych narzędzi.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 09-12-2021 12:33:38 
@Hugo

O fuj… ten Fury to popierdoleniec jednak. Jak można takiego czynu się dopuścić
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.