W SOBOTĘ JUBILEUSZOWA GALA SBN 10

W najbliższą sobotę odbędzie się jubileuszowa, 10. w historii gala Suzuki Boxing Night w Kielcach. W walce wieczoru, w kategorii półciężkiej, zmierzą się Daniel Adamiec i Michał Łoniewski. Transmisja w TVP Sport od godziny 19:20.

- Pojedynkiem wieczoru będzie 6-rundowa walka zawodowa pomiędzy Danielem Adamcem, reprezentantem Polski na ostatnie Mistrzostw Świata w Belgradzie, a Michałem Łoniewskim, który zwyciężył w Mistrzostwach Polski w Wałbrzychu w wadze półciężkiej - mówi Grzegorz Nowaczek, prezes Polskiego Związku Bokserskiego.

Bardzo ciekawie zapowiadają się inne pojedynki na gali organizowanej przez PZB i firmę Suzuki Motor Poland.

- Z zawodniczkami kanadyjskimi będą rywalizować nasze pięściarki, Wiktoria Rogalińska, Sandra Kruk i Agata Kaczmarska – dodał Grzegorz Nowaczek. Wiktoria Rogalińska (54 kg) spotka się z Scarlett Delgado, Sandra Kruk (57 kg) z Jordyn Konrad i Agata Kaczmarska z Kaitlyn Clark.

Nie zabraknie walk z udziałem bokserów z seniorskiej reprezentacji Polski.

– Na kieleckim ringu zobaczymy między innymi Bartosza Gołębiewskiego, Mateusza Goińskiego, ćwierćfinalistę Mistrzostw Świata Sebastiana Wiktorzaka i Mateusza Bereźnickiego. Ich przeciwnikami będą reprezentanci Norwegii – poinformował prezes PZB.

Bartek Gołębiewski (75 kg) będzie walczył z Gedminasem Mindaugasem, Mateusz Goiński (75 kg) z Jonasem Hamerem Bergsgierdetem, Sebastian Wiktorzak (80 kg) z Adrianem Hagenem i Mateusz Bereznicki (86 kg) z Islamem Ismailovem.

W Kielcach rywalizować będą także młodsi zawodnicy, planowany jest występ Patryka Boruckiego (80 kg) z Adamem Arsaevem (Norwegia).

Suzuki Boxing Night

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.