DUŻY AWANS ZYŚKA W RANKINGU BOXREC

Wczorajszy zwycięzca pojedynku wieczoru gali w Ostrołęce Przemysław Zyśk (18-0, 6 KO) zanotował olbrzymi awans w rankingu Boxrec w wadze super półśredniej. Po punktowej wygranej nad Juanem Ruizem (27-6, 19 KO) gospodarz jest 54. zawodnikiem w swoim limicie. 

Pięściarz z Ostrołęki zanotował awans o aż 59 lokat. Skąd bierze się tak duży awans Zyśka w rankingu? Wenezuelczyk, jego wczorajszy przeciwnik, był wyżej w rankingu Boxrec od niego i po przegranej z Polakiem znalazł się na 90. miejscu, spadając o kilkadziesiąt pozycji. 

W rankingu portalu statystycznego za plecami Zyśka w wadze super półśredniej na polskim podwórku jest Łukasz Maciec (#89) oraz Tomasz Nowicki (#163). Ten ostatni jest przymierzany przez kibiców do pojedynku z Zyśkiem, wspominał o tym również sam pięściarz z Obornik Wielkopolskich, który w piątek na gali Tymexu w Radomsku znokautował Tomasa Andresa Reynoso. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 28-11-2021 15:10:12 
a idzcie z tym polskim boksem. Ten Ruiz odpuscil od 2 rundy, w ogole nie chcial zadawac ciosow. Dziwne to troche nie? a ma w rekordzie 19 nokautow. Takim to sposobem doholuja takiego przecietnego Zyska do "zlotego strzalu" na lepsza kase, wielki lomot i powrot na polskie grzadki ogorkowe... tragedia:(
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.