LOPEZ Z KAMBOSOSEM JUNIOREM W OCZACH EKSPERTÓW ESPN

Już dziś, po ponad roku przerwy, Teofimo Lopez (16-0, 12 KO) doczeka się pierwszej obrony pasów WBA Super i WBO, nie zapominając oczywiście o tytule IBF. Rywalem bitny Australijczyk George Kambosos Junior (19-0, 10 KO), a my jak często przy okazji większych bojów, prezentujemy przewidywania ekspertów stacji ESPN.

ARUM CHCE ZORGANIZOWAĆ WALKĘ TEOFIMO LOPEZ vs SHAKUR STEVENSON >>>

Timothy Bradley (były mistrz dwóch kategorii wagowych): Kambosos to bardzo dobry pięściarz, ma szansę pokazać, że jego umiejętności należą do elitarnych. Lopez zdążył to już zaprezentować, nie bez powodu uważany jest za jednego z najlepszych bokserów bez podziału na kategorie wagowe. To gość, który trzyma formę przez cały rok. Ma moc w obu pięściach, ale ciągle dojrzewa pięściarsko i rozwija swoje zdolności. Przewiduję zwycięstwo Lopeza przez nokaut w pierwszych czterech rundach.

Andres Cortes (pięściarz wagi lekkiej, który dwukrotnie zwyciężył Lopeza w czasach amatorskich): duże znaczenie może mieć przerwa Lopeza od ringu. Dlatego właśnie jestem zdania, że zobaczymy pełen dystans. Właśnie z tego powodu wydaje mi się, że Teofimo nie ustrzeli wcześniej Kambososa. To będzie dobra walka, w której przez 12 rund obaj będą mieli coś do powiedzenia. Jestem również w stanie sobie wyobrazić Kambososa trafiającego Lopeza. Ostatecznie stawiam na zwycięstwo Teofimo jednogłośną decyzją sędziów. To potrwa pełen dystans, ale Lopez wygra, tak jak się przewiduje.

Andre Rozier (trener Edgara Berlangi, Richarda Commeya, Mickey Beya): Lopez przed czasem w ósmej odsłonie, może później. Może to mieć miejsce wcześniej, jeśli Kambosos będzie próbował atakować, może znaleźć się na deskach wcześniej, niż ktokolwiek myśli.

Aureliano Sosa (trener Jarrella Millera, Petera Quillina, czy Chrisa Colberta): Lopez przez nokaut przed piątą odsłoną. Może przez lewego sierpowego, może prawą ręką, na przykład podbródkowym, ale trafi Kambososa, co doprowadzi do końca pojedynku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.