ROBERT PARZĘCZEWSKI: WALCZYŁEM Z KONTUZJĄ I BÓLEM

To była trudna walka dla Roberta Parzęczewskiego (28-2, 17 KO). Taras Gołowiaszczenko postawił mu wysoko poprzeczkę, a doszły do tego jeszcze inne, pozaringowe elementy, o których porozmawialiśmy już po zejściu Roberta z ringu. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mc32
Data: 27-11-2021 07:39:17 
No pewnie, teraz to wszyscy z kontuzjami wychodzą, przegrał walke do wiwatu i to jest najważniejsze. Następny rywal niejaki p.J.Murański czeka z tymi samymi kontuzjami więc walka powinna być wyrównana.
 Autor komentarza: Zartan
Data: 27-11-2021 08:11:52 
Ten Parzęczewski to zwykły bum i kelner a Ci dalej go pchają na siłę i robią z niego niewiadomo kogo... Jak pomyślę , że on miał walczyć ze Smithem to niech dziękuję Bogu , że do tej walki nie doszło. Każdy walczy z kontuzjami od jakiegoś czasu i każdy kontuzjami tłumaczy słaby występ ale jego wywiad po walce to kabaret. No to dalej czekamy na walki z bumami.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 27-11-2021 10:05:23 
Złamany psychicznie po nokaucie nie będzie juz tym samym zawodnikiem .Widać było w walce,ze się boi przegrać przez nokaut i w jego głowie był strach .
 Autor komentarza: Hugo
Data: 27-11-2021 10:53:44 
Fatalny występ Parzęczewskiego, a głupia gadka po walce odebrała mi resztki sympatii jaką miałem do niego. Generalnie wydaje mi się, że jest źle prowadzony i źle ustawiany taktycznie. Robert jest typem ringowego zabijaki, a tymczasem zestawiają go z technicznymi out-boxerami i każą walczyć z nimi na dystans. Tak było z Chusanowem i tak było z Gołowaszczenką. Albo szybka zmiana trenera i reset albo wkrótce zobaczymy kolejny szybki wpierdol na własnym ringu i koniec kariery Parzęczewskiego
 Autor komentarza: btfh
Data: 27-11-2021 19:48:33 
Każdy kto oglądał tę walkę walczył z bólem. Parzęczewski nie jest w tej chwili bokserem wartym pokazywania w telewizji. Interesujące walki to takie w których jest wysoki poziom techniczny lub emocje, a tu nie było nic.
 Autor komentarza: duzygejowatychlopiec
Data: 27-11-2021 22:14:29 
Robert, jesteś najmądrzejszy a Twoi ludzie to Twoja rodzino-ekipa a reszta to zazdrośnicy lenie i cieniasy więc zrobisz jak zechcesz, mało kto mnie słucha ale gdybyś Ty chciał to mam kilka rad:

1. Zmień piosenkę bo pasuje do wesołego przedszkolaka a nie zabijaki jakim kiedyś byłeś.
2. Zmień fryzurę bo zrobiłeś się miękim fredem.
3. Zmień trenera bo facet więcej z Ciebie już nie wyciągnie.
4. Nie bój się wpierdolu, to się zdarza i nikt nie będzie mieć pretensji.

Ja w Tobie widzę potencjał, ale musisz znów wyostrzeć. To nie jest sport dla grzecznych chłopców.
A wiem bo sam takim właśnie jestem.

pozdro
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.