Archiwum wiadomości z dnia: 2021-11-26

 MAŁOPOLSKIE GRAND PRIX - KĘTY

Rozpędzona Małopolska lokomotywa wkracza na nowe tory - podsumowujemy rok mocnymi zawodami. Cykl Grand Prix dotarł do finału, z wielką trzydniową ucztą - Złotą Rękawicą Wisły Kraków. Zanim zobaczymy się w Krakowie, Kęty zostają oblężone ponad setką zawodników - zapraszamy na relację.


WAŻENIE PRZED GALĄ LOPEZ vs KAMBOSOS JR W NOWYM JORKU (WIDEO)

Mistrz świata IBF, WBA, WBO i WBC Franchise wagi lekkiej, Teofimo Lopez (16-0, 12 KO) zmierzy się jutro w nowojorskiej Madison Square Garden z obowiązkowym pretendentem IBF George'em Kambososem Juniorem (19-0, 10 KO). Galę Lopez vs Kambosos Jr transmituje w Polsce platforma DAZN, usłyszymy komentarz w wykonaniu Janusza Pindery i Grzegorza Proksy. Początek transmisji o 2.00 w nocy z soboty na niedzielę.


TEOFIMO LOPEZ: KAMBOSOS WYLĄDUJE NA NOSZACH

Jutro w Nowym Jorku mistrz świata IBF, WBA, WBO i WBC Franchise wagi lekkiej, Teofimo Lopez (16-0, 12 KO) zmierzy się z obowiązkowym pretendentem IBF George'em Kambososem Juniorem (19-0, 10 KO). Jeżeli wygra ten wielokrotnie przekładany pojedynek, będzie mógł wreszcie skupić się na największych - przynajmniej w teorii - wyzwaniach. Dziś jednak koncentruje się na jutrzejszej robocie.


JOSH TAYLOR O WIELKIEJ WALCE Z TERENCE'EM CRAWFORDEM

26 lutego przyszłego roku w Glasgow niekwestionowany mistrz świata wagi junior półśredniej Josh Taylor (18-0, 13 KO) zmierzy się z obowiązkowym pretendentem WBO Jackiem Catterrallem (26-0, 13 KO). W tej chwili jednak Szkot jest pytany przede wszystkim o wielki pojedynek z mistrzem WBO wagi półśredniej Terence'em Crawfordem (38-0, 29 KO), który w ostatnią sobotę pokonał przed czasem Shawna Portera.PULEW: JOSHUA JEST SŁABY MENTALNIE, USYK ZNOKAUTUJE GO W REWANŻU

Kubrat Pulew (28-2, 14 KO) zmierzy się jutro z byłym mistrzem UFC Frankiem Mirem (0-1) na gali Triad Combat, nowym projekcie platformy Triller. Reguły Triad Combat to m.in. trójkątny ring, dwuminutowe rundy, małe rękawice i możliwość daleko posuniętego klinczowania na pograniczu zapasów. Pulew twierdzi, że te zasady będą mu pasować, a przy okazji krytykuje swojego pogromcę, Anthony'ego Joshuę (24-2, 22 KO).


FILIP HRGOVIĆ SFRUSTROWANY BRAKIEM WIELKICH WALK

Sytuacja Chorwata Filipa Hrgovicia (13-0, 11 KO), brązowego medalisty igrzysk w Rio (2016) i mistrza Europy z Samokowa (2015), uważanego za jednego z najlepszych prospektów wagi ciężkiej, jest coraz bardziej frustrująca. Hrgović nie może doczekać się wielkich walk i zaczyna dawać temu publicznie wyraz.