REWANŻ JONAKA Z ROBINSONEM NA REMIS

Damiana Jonaka (41-1-2, 21 KO) na pewno nie chronią w Polsce ściany. Dziś walczył dobrze i choć miał kryzys kondycyjny, to zrobił nieco więcej niż Andrew Robinson (25-5-2, 7 KO). Sędziowie orzekli jednak remis.

Damian mocno wszedł w ten pojedynek, bijąc z obu rąk na dół i górę. W drugiej rundzie lewym hakiem na korpus zranił Anglika, a w trzeciej po prawym podbródkowym miał go już na przysłowiowym widelcu. Niestety przerwał mu gong.

Robinson obudził się dopiero w drugiej połowie czwartej rundy. W piątej bardzo mocno przycisnął Damiana, który miał ewidentny kryzys. Wrócił jednak w szóstym starciu do gry. Ostatnie sześć minut to wojna, w której nieznacznie - chyba, lepszy był Polak.

Sędziowie punktowali 77:75 Jonak, ale dwaj pozostali sędziowie mieli remis 76:76. Na karcie BOKSER.ORG 77:75 Jonak.

Autor komentarza: duzygejowatychlopiec
Data: 26-11-2021 23:19:14
Wsadzili Junaka do wyciskarki kasy. Spokojnie mogli mu dać wygrać. A tak to 3 walka.
 Autor komentarza: Ckwilk1
Data: 26-11-2021 23:20:26
jaki remis, Damian wygrał.
Szkoda, że nie ma instynktu killera, bo parę razy miał go podłączonego i wystarczyło docisnąć,
a byłby chociaż knockdown.
 Autor komentarza: malylysy
Data: 26-11-2021 23:22:26
Po 6 rundach 4:2 po 8 5:3. Jonak przegrał i tyle
 Autor komentarza: Piesel
Data: 26-11-2021 23:26:15
Hahahaha ja pierdole jaka chamska ustawka. Nawet nikomu się nie chciało udawać zdziwienia xD Jonak stracił aspiracje mistrze świata
 Autor komentarza: marcinm
Data: 26-11-2021 23:28:01
"Jonak stracił aspiracje mistrze świata" xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 26-11-2021 23:31:47
Ja bym to nawet dał Jonakowi, który na pewno więcej trafiał i ogólnie był sporo lepszy boksersko, natomiast Robinson był jak pięściarz z wyższej wagi. Jonak nic mu nie mógł zrobić nawet czystym ciosem, a drugą stronę było już gorzej. Po pierwsze rundzie, wygranej przez Jonaka, myślałem że Robinson w końcu go dopadnie i ubije (zresztą tak napisałem obok). I tak też będzie, jeśli Jonak wyjdzie do kogoś odrobinę lepszego, niż bokser z drugiej setki boxreca.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 26-11-2021 23:44:32
Szczerze, co za różnica. Skoro Jonak nie potrafi sobie poradzić z gościem, który jest na 102 miejscu w rankingu boxrec, to nawet jakby mu dali zwycięstwo to ktoś z TOP30 zleje go jak psa. W dodatku Jonak ma 38 lat i już się nie rozwinie i raczej nic nie zwojuje. Całe życie spędził bijąc kelnerów niestety taka jest prawda.
 Autor komentarza: LysyKamil
Data: 26-11-2021 23:59:50
Zgadzam się Jonak daje fajne walki ofensywne. Ale obrona za słaba żeby wyjeżdżać z Polski. Zasiedział się, wygrywał z słabymi rywalami i mimo fajnego stylu przegapił moment żeby iść w górę. Rekord to nie wszystko.
 Autor komentarza: bison0516
Data: 27-11-2021 09:45:44
Ja bym skonfrontował Jonaka z Szeremetą. Więcej kasy z tych ludzi już się nie wyciśnie, a okazało by się co naprawdę wart jest Jonak. O Szeremecie już wszystko wiemy.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 27-11-2021 10:42:11
Jonak drugi raz zwałowany na polskim ringu. Walka była bliska remisu, ale jednak dla Jonaka, który wygrał rundy 1,2,6,7,8. Skąd więc takie sędziowanie? Może nadal Jonaka dopadają długie ręce byłego promotora? Sam pojedynek ciekawy, ale trylogii z Robinsonem nie chciałbym oglądać. Jonak ma potencjał jeszcze na kilka walk ze średniakami, więc niech ci średniacy za każdym razem będą inni.