MICHAŁ CIEŚLAK WYSTĄPI 11 GRUDNIA W WARSZAWIE?

- Słyszałem, że Michał Cieślak (bilans 21-1, 15 KO - przyp.red.) ma jednak walczyć 11 grudnia (na gali Polsat Boxing Promotions w Warszawie - przyp.red.). I to jest dobra wiadomość w polskim boksie. Czyli sparingi Michała nie są przypadkowe i nie pójdą na marne - poinformował były pięściarz, obecnie trener i ekspert telewizyjny Maciej Miszkiń.

RANKING WBC: SZPILKA ZNÓW PNIE SIĘ W GÓRĘ, NASI WYSOKO >>>

Przypomnijmy, że Cieślaka widzieliśmy w tym roku w akcji w maju, gdy już w pierwszej rundzie odprawił Jurija Kaszinskiego na gali PBN 10. Jesienią Polak miał walczyć z mistrzem świata IBF wagi cruiser Mairisem Briedisem, ale zawirowania promotorskie sprawiły, że rozmowy w sprawie starcia z Łotyszem nie zakończyły się pomyślnie. 

- Słyszałem o jakimś Rosjaninie z bilansem 8-0, ale to akurat nic pewnego - stwierdził Miszkiń w kontekście grudniowego rywala Cieślaka.

Od razu ruszyła lawina spekulacji dotyczących Rosjanina o podanym przez Miszkinia bilansie. Najlepiej pasuje do tego opisu rywalizujący w wadze półciężkiej Wasilij Wojcechowski (8-0, 4 KO), który w swojej ostatniej dotychczas walce pokonał trzy tygodnie temu jednogłośnie na punkty rutynowanego Denisa Graczewa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 25-11-2021 22:54:08 
Chyba jednak panowie Łapin i Jędrzejewski biorą pod uwagę moje wpisy na orgu i dostrzegli, że PBN bez Cieślaka jest tyle wart, co chałupa bez dachu, bocian bez dzioba i chłop bez jaj. Dobrze, że Cieślak wystąpi, dobrze że rywal ze Wschodu, ale dlaczego Wojciechowski? Uwzięli się na kończenie karier wszystkich rosyjskich bokserów z polskimi korzeniami?

Wojciechowskiego oglądałem parę razy. Były kickbokser i wciąż aktywny kibol Torpedo Moskwa. Młody bojowy chłopak z wagi półciężkiej z silnym ciosem, ale technicznie surowy z dziurawą obroną. Szkoda będzie patrzeć, jak Michał wytrze nim ring jeszcze bardziej, niż Kaszyńskim.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 26-11-2021 20:02:07 
Dokładnie. PBN bez Cieślaka nie ma sensu. Michał to obecnie najlepszy polski pięściarz i jest w stanie przyciągnąć kibiców, bo walczy efektownie i w dodatku kończy rywali przed czasem. Oby Cieślak zawalczył tego 11 grudnia. Ja już coraz mniej interesuję się polskim boksem, ale chyba nie ominąłem jeszcze żadnej walki Cieślaka i chętnie obejrzę tę grudniową. Dobrze byłoby gdyby rywal był solidny, ale skoro tak niewiele mówi się o tej walce to raczej nie ma co zbyt wiele się spodziewać po tym przeciwniku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.