ARUM: WALKA Z TAYLOREM JEST DLA CRAWFORDA NAJBARDZIEJ LUKRATYWNA

Po sobotnim zwycięstwie nad Shawnem Porterem mistrz świata WBC wagi półśredniej Terence Crawford (38-0, 29 KO) zakończył współpracę z szefem grupy Top Rank Bobem Arumem. Teraz głównym celem Crawforda jest doprowadzenie do starcia z mistrzem IBF i WBC Errolem Spence'em Juniorem (27-0, 21 KO), ale Arum twierdzi, że bardziej opłacalną finansowo walką jest pojedynek z królem wagi junior półśredniej Joshem Taylorem (18-0, 13 KO).

SPRZEDAŻ PPV NA WALKĘ CRAWFORDA Z PORTEREM JESZCZE SŁABSZA >>>

- Walka z Joshem Taylorem jest dla Crawforda bardziej lukratywna, bo w grę wchodzi w niej rynek brytyjski. Trzeba zrozumieć, że Taylor jest na Wyspach bardzo popularny, "Bud" Crawford zresztą też. Oni mogą walczyć dla siedemdziesiąciu tysięcy widzów na arenie i sprzedać półtora miliona przyłączy PPV albo nawet dwa miliony - powiedział Arum. 

Przypomnijmy, że uważany za jednego z najlepszych bokserów bez podziału na kategorie "Bud" jest w tej chwili w USA stosunkowo mało popularny, co pokazały słabe wyniki sprzedaży PPV gali Crawford vs Porter. Dziennikarze magazynu The Ring twierdzą, że ta impreza wygenerowała jedynie 135 tysięcy sprzedanych przyłączy PPV. W tej sytuacji słowa Aruma o konfrontacji Crawforda z Taylorem mogą mieć sens, choć obserwatorzy wątpią w osiągnięcie przez galę Crawford vs Taylor tak dobrych wyników komercyjnych, o jakich mówi Arum.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marduk
Data: 25-11-2021 19:21:16 
No nie wiem ile ten Taylor robi ppv ktoś wie? Errol wykręcił z Porterem Czy Garcią 250k, a z Mickeyem Garcią 350 k więc całkiem spoko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.