TYSON FURY: WHYTE TO CHODZĄCY WOREK TRENINGOWY

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) chce za wszelką cenę wrócić na przełomie lutego i marca, dlatego też oddala się pomysł jego walki z Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO).

- Najpierw sprawdzimy, który z zawodników będzie dostępny. W tym momencie jeszcze cieszę się życiem i odpoczywam. Myślałem, że będę teraz walczył w Whyte'em, jednak nie będę na niego czekał. Chcę wystąpić w lutym, najpóźniej w marcu. Być może więc będę potrzebował kogoś innego do dobrowolnej obrony niż on. Nie zamierzam na nikogo czekać, choć to nie oznacza, że się z nim nie spotkam w ogóle. To byłaby dla mnie wyjątkowo łatwa przeprawa. Whyte to taki chodzący worek treningowy. To idealny kandydat na rywala, lecz najpierw musi wyprostować swoją sytuację z WBC - powiedział "Król Cyganów", aktualny mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC.

OJCIEC FURY'EGO: TYSON POBIJE USYKA I WHYTE'A TEGO SAMEGO DNIA >>>

- Fury chce walczyć z Usykiem, bo wie, że to będzie dla niego dużo łatwiejsza przeprawa. On szuka wymówek żeby mnie uniknąć, mam jednak nadzieję, że w końcu zostanie postawiony pod ścianą i nie będzie miał żadnego wyboru - irytuje się Whyte.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-11-2021 11:20:33 
Daj mu szanse jak obiecałeś.. A zyskasz u wielu kibiców..
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-11-2021 11:53:09 
Czytając "Bez maski" Tysona Furyego można odnieść wrażenie, że to strasznie subiektywna osoba. Trochę na zasadzie "Jeśli ktoś Kalemu zabrać krowy to jest zły uczynek. Dobry, to jak Kali zabrać komuś krowy". Tyson zapewne strasznie by podupadł w deprechę jakby to jego ktoś tak zwodził jak Whytea. Jeśli to taki easy job, do tego na wyspach walka jak najbardziej do sprzedania to Fury się po prostu miga udając nagle takiego legalistę co do nakazów firmy WBC Stulejmana . Jak nie zawalczy od razu za z Usykiem to niech spada ze swoimi bajeczkami. A pewnie nie zawalczy bo jest jeszcze rewanż Ukraińca z AJem.
 Autor komentarza: ThePinEffect
Data: 22-11-2021 13:09:05 
Kabayel.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.