BUATSI KONTUZJOWANY, GRUDNIOWA WALKA Z WŁASOWEM ODWOŁANA

Pojedynek brązowego medalisty olimpijskiego z Rio (2016), uznawanego za jednego z najlepszych prospektów wagi półciężkiej Brytyjczyka Joshuy Buatsiego (15-0, 13 KO) z Maksimem Własowem (45-4, 26 KO), zapowiadał się znakomicie. Miało do niego dojść 18 grudnia w Manchesterze na gali Dereck Chisora vs Joseph Parker II, ale dziś okazało się, że został on odwołany.

Powodem odwołania walki Buatsi vs Własow jest kontuzja ręki, której doznał Brytyjczyk. W tej chwili nie znamy jeszcze jej szczegółów. Czy Własow wystąpi w grudniu na ww. gali? Tego również na razie nie wiemy, na szczęście karta walk w Manchesterze wciąż jest pełna innych ciekawych nazwisk.

Przypomnijmy, że 18 grudnia - oprócz wspomnianego rewanżowego starcia Derecka Chisory z Josephem Parkerem - zobaczymy w ringu m.in. walkę mistrza IBO wagi super średniej Carlosa Gongory (20-0, 15 KO) z Lerrone'em Richardsem (15-0, 3 KO), a także pojedynek z udziałem świetnie się zapowiadającego nowozelandzkiego "cruisera" Davida Nyiki (1-0, 1 KO), brązowego medalisty igrzysk w Tokio w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 16-11-2021 16:38:34 
Szkoda, walka ciekawsza niż główny punkt wieczoru.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 16-11-2021 17:45:27 
Zgadzam się, też bardziej "grzało mnie" to zestawienie aniżeli walka wieczoru. Oby Własow został, przez miesiąc może dokoptują mu kogoś solidnego.. Szkoda że Callum Johnoson niedawno walczył bo byłby świetnym zastępstwem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.