MUNGUIA CHCE DEREWIANCZENKĘ, A POTEM JUŻ GOŁOWKINA

Jaime Munguia (38-0, 30 KO) pokonał Gabriela Rosado i szuka wielkich nazwisk wagi średniej. Celem nadrzędnym jest Giennadij Gołowkin (41-1-1, 36 KO), ale przystankiem do niego może okazać się Siergiej Derewianczenko (13-3, 10 KO).

Póki co sławny Kazach ma inne plany - "GGG" 29 grudnia podejdzie do unifikacji pasów IBF/WBA wagi średniej. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

- Walka z Rosado dała mi dużo doświadczenia. Jestem już gotowy na Gołowkina, chcę z nim walczyć, wcześniej jednak mogę też zaboksować z Derewianczenką. Wracam na salę, poprawię jeszcze kilka elementów i mogę walczyć albo o tytuł, albo w jakimś eliminatorze do tytułu - powiedział Munguia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-11-2021 10:11:57 
Pewnie słusznie nie dopuszczono do tej walki z Gołowkienm w maju 2018 roku (fakt, że dopuszczono wtedy śmiesznego Martirosjana wyciągniętego z niższej kategorii to inna sprawa). Zauważalny progres Mungui, jego piętą achillesową była do tej pory w mojej ocenie defensywa i tutaj już to wygląda coraz lepiej. W dodatku potrafi przyjąć, bardziej poukładany boks w ofensywie. Postawił trochę na ilość ciosów w starciu Rosado (zresztą na bardzo dobrym procencie), niż na jakość. W starciu z Derewianczenką byłby dla mnie faworytem, raczej do zwycięstwa punktowego, a i Gołowkina mógłby przełamać.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-11-2021 10:58:46 
Polakos

Wiadomo że nie ma tematu byś nie dojebał w jakiś sposób kazachowi. Wiadomo dlaczego to robisz, nawet podwójnie wiadomo :)
Skoro sam przypomniałeś Martirosyana, to jeszcze tylko przypomnij dlaczego w ogóle pojawił się u Golovkina. Pewnie tego nie pamiętasz, lub co zrozumiałe nie chcesz, ale masz mnie więc zrobię to za Ciebie. Pojawił się gdyż Twój pracodawca, niejaki Canelo Alvarez oficjalnie wpadł na stosowaniu dopingu. Co ciekawe jęczysz na tego wyciągniętego z niższej wagi Martirosyana, a teraz porównaj wymiary jego i niejakiego Amira Khana, którego Twój nakoksowany idol wybrał sobie za rywala.

Co do Derewianczenki, to nie zdziwię się jak Munguia się na nim wyoży, o ile oczywiście do niego wyjdzie, bo już raz obsrał zbroję.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-11-2021 11:14:27 
To znaczy tutaj bardziej krytykuje tych, którzy zaakceptowali nieaktywnego od 2 lat, wyciągniętego z niższej kategorii Martirosjana, a nie zgodzili się na Munguie z uwagi na małe doświadczenie (bardzo słusznie). Śmiesznie to po prostu wyszło. Oczywiście sam Gołowkin również miał z tego co pamiętam lepsze opcje niż Vanes na maj czy czerwiec.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-11-2021 11:20:22 
Mi się też nie podobał Martirosyan, ale sprawę przede wszystkim zawalił Alvarez, wpadając na stosowaniu koksu. Z tego co pamiętam GGG chciał uratować cinco de mayo. Szkoda że krytykujesz wszystkich wokół, a winy swojego idola, nawet jak jest oczywista.. nie dostrzegasz. Ale rozumiem że nie gryzie się ręki, która Cię karmi :)
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-11-2021 11:32:04 
Dobre zestawienie pierwszy solidny test z Rosado Munguia zdał, dając w dodatku świetną dla oka walkę. Derewianczenko to już byłby odsiew ziarna od plew, typowe top class gate, zwycięzca ląduje w mistrzowskiej grupie pościgowej.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 15-11-2021 11:37:53 
"pierwszy solidny test z Rosado Munguia zdał"

Ja stawiam takiego L.Smitha wyżej niż Rosado - chyba, że mowa o kategorii średniej, ale ogólnie Munguia miał już lepszych rywali. Przez ostatnie lata miał słabsze, lepsze występy, ale cały czas łapał doświadczenie i myślę, że to teraz zaprocentuje w naprawdę konkretnych, dużych walkach.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-11-2021 15:13:30 
To na razie tylko plany, z których może nic nie wyjść. Przede wszystkim dlatego, że Derewianczenko ma zaklepaną na 5 grudnia walkę z Carlosem Adamesem i wcale nie jest pewne, czy ją wygra. Moim zdaniem 50/50. Dopiero potem można poważnie myśleć, kto z kim, gdzie i za ile?
 Autor komentarza: essa7
Data: 15-11-2021 15:36:29 
"MLJ Data: 15-11-2021 10:58:46
Polakos

Wiadomo że nie ma tematu byś nie dojebał w jakiś sposób kazachowi. Wiadomo dlaczego to robisz, nawet podwójnie wiadomo :)"

O kurwa mowi to najwiekszy golovkin lover na tym portalu co nie ominie nawet jednego tematu o Canelo bez pisania glupich tekstow o wolowinie , koksie czy jakis ciociach . O kurwa co za jebany hipokryta xD szczam ze smiechu
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-11-2021 19:22:06 
Samkutalisie

Co ciekawe spośród wszystkich negatywnych komentarzy nt swojego rudego idola, zawsze wyłapujesz moje. Zakochałęś sie we mnie pedale ? :)
 Autor komentarza: mchy
Data: 15-11-2021 20:23:10 
Gołowkin wziął Martirosjana, bo jeden z jego niedoszłych/doszłych rywali z Meksyku dwukrotnie wpadł na pewnej substancji, warto o tym pamiętać :)
 Autor komentarza: essa7
Data: 16-11-2021 09:38:59 
MLJ

Pedal to cie zmontowal pionku🤣
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.