RÓŻAŃSKI I MASTERNAK NA KONGRESIE WBC, SPOTKANIE Z SULAIMANEM

Mateusz Masternak (46-5, 31 KO), Łukasz Różański (14-0, 13 KO) oraz szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski dotarli do Meksyku, aby uczestniczyć w kongresie federacji WBC. Pięściarz z Rzeszowa na Twitterze opublikował zdjęcie ze spotkania z Mauricio Sulaimanem, szefem organizacji. Wyjazd może być dla obu zawodników niezwykle ważny w kontekście ich bokserskich karier.

- To był zaszczyt poznać prezydenta WBC Mauricio Sulaimana, oczywiście w towarzystwie promotora Andrzeja Wasilewskiego - napisał pod zdjęciem na Twitterze Różański. Dla 35-latka to bardzo ważny czas. Jest czwartym zawodnikiem rankingu WBC wagi bridger i w niedalekiej przysżłości może skrzyżować rękawice w starciu z pierwszym mistrzem świata w tym limicie, Oscarem Rivasem. 

Popularny "Master" czeka na powrót do rankingu WBC po dłuższej przerwie. Niewykluczone, że za kilka miesięcy pojawi się w pierwszej "15" i w konsekwencji zdobędzie prawa pretendenta. Wasilewski, jego promotor, marzy o starciu Masternaka z czempionem Ilungą Makabu. Mieszkający we Wrocławiu pięściarz jest wysoko notowany również w innych federacjach. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: cutchemist
Data: 14-11-2021 12:22:59 
Co by nie powiedzieć Andrzej to zajebisty biznesmen. Jeździ po świecie z tymi patałachami (choć nie mam nic do Łukasza) i dysponując mało atrakcyjnym produktem jest w stanie się liczyć w rozmowach z tak decyzyjnymi osobami, załatwiając naszym asom walki o mś. Jeśli ktoś tu powinien zdobyć pas WBC to właśnie Wasilewski. :)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 14-11-2021 12:36:53 
Miałby szansę na WBC World Swindler, ale silną konkurencję ze strony Hearna i Sauerlanda.
 Autor komentarza: boolek
Data: 14-11-2021 17:06:39 
Różański na podwyższonej podeszwie?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-11-2021 18:56:55 
@ cutchemistData
Tak, od wielu, wielu lat top w tym biznesie na świecie.
Z takiej małej Polski…

Organizował walki mistrzowskie wielu swoim bokserom.
Część z nich z problemami.
Nie wiem jak on to ogarniał gdy jeden problemy z psychą inny z ciastkami kolejny z więzieniami.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-11-2021 20:46:49 
No i fajnie, niech chlopak ma swoja walke o tytul. Marzenie kazdego boksera, a czy wygra czy przegra to juz inna historia. Bedzie mial do konca zycia satysfe, ze do tej walki dociagnal. BEdzie mial co wspominac
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-11-2021 20:47:15 
Wasyl daje rade, natomiast niepotrzebnie sie obrazal na obiektywne media przez pewien czas
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.