EUBANK JR vs WILLIAMS: ROŚNIE NAPIĘCIE PRZED RINGOWĄ WOJNĄ

Chris Eubank Jr (31-2, 23 KO) zmierzy się 11 grudnia w Cardiff z Liamem Williamsem (23-3-1, 18 KO) i zamierza potraktować ten pojedynek jako sprawę osobistą. Napięcie między Brytyjczykami rośnie i powinno eksplodować w ringowej konfrontacji, na razie trwa wojna werbalna.

- Jestem podekscytowany tym pojedynkiem, długo na niego czekałem. Nie mogę się doczekać, aż zamknę Eubankowi usta raz na zawsze. Wiele osób chciało tego pojedynku i myślę, że poza walką Tyson Fury vs Anthony Joshua moje starcie z Eubankiem to największa walka w brytyjskim boksie - powiedział Williams, który w swojej ostatniej dotychczas walce przegrał jednogłośnie na punkty z mistrzem świata WBO wagi średniej Demetriusem Andrade'em w kwietniu tego roku.

-  Mówi się o pracy Eubanka z Royem Jonesem Juniorem, ale nie widzę, żeby Eubank zrobił jakiekolwiek postępy. Jego ostatnie występy niczym nie imponują. Jeżeli wygram ten pojedynek, a mogę zrobić to przed czasem, to będę się liczył wśród kandydatów do walki o mistrzowskie tytuły w wadze średniej - dodał Walijczyk.

- Ta konfrontacja to jest dla mnie sprawą osobistą. Boks to zazwyczaj biznes, ale tym razem jest inaczej. Naprawdę nie lubię Williamsa, w ostatnich miesiącach wiele razy okazał wobec mnie brak szacunku. Wszystko odszczeka. Nie będę nawet powtarzał tego, co wypisywał mi w mediach społecznościowych. Ciężko mi w każdym razie zachować spokój. Mam wreszcie okazję, żeby zmusić go do zapłaty za jego słowa - tako rzecze wyraźnie zdenerwowany Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 12-11-2021 15:28:53 
Na takie walki zawsze czekam z niecierpliwością. Obydwaj z TOP10 MW i obydwaj z mocnym ciosem. Będzie się działo. Myślę, że na własnym terenie Williams będzie górą.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 12-11-2021 17:57:33 
Szpilka rozładowywał napięcie robiąc dzieci w ringu. Oni też tak mogą nie koniecznie robiąc dzieci ale się zabezpieczając.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.