PULEW ZAWALCZY Z BYŁYM MISTRZEM UFC W NOWYM PROJEKCIE TRILLER

Kubrat Pulew (28-2, 14 KO) odpuścił chyba duży sport i postanowił dobrze zarobić na sportową emeryturę. Dwukrotny pretendent do mistrzostwa świata wagi ciężkiej wystąpi na Triad Combat, nowym projekcie Triller Fight Club.

2-minutowe rundy, trójkątny ring, małe rękawice, walka typowo bokserska. I właśnie "Kobra" w walce wieczoru pierwszej gali, która już 27 listopada w Arlington. Jewgo rywalem będzie Frank Mir, były mistrz UFC wagi ciężkiej. Wszystko w przekazie PPV. Poniżej rozpiska pierwszej gali z cyklu Triad Combat.

Kubrat Pulew vs Frank Mir (ciężka)
Alexander Flores vs Matt Mitrione (ciężka)
Sakio Bika vs Mike Perry (półciężka)
Brian Vera vs Derek  Campos (super średnia)
Scott Sigmon vs Albert Tumenow (półciężka)
Henry Gigliotti vs Steven Graham (półśrednia)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 10-11-2021 00:30:31 
Kurwa co za czasy...
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 10-11-2021 00:30:31 
Kurwa co za czasy...
 Autor komentarza: Kondec91
Data: 10-11-2021 01:53:58 
Jaki jest sens robienia trójkątnych ringów? Żeby łatwiej było kogoś zamykać w narożniku? W MMA chyba chcieli osiągnąć właśnie przeciwny efekt, robiąc oktagony.
No chyba, ze chodzi o to, by zrobić cokolwiek inaczej niż jest teraz, byle co.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 10-11-2021 06:48:26 
Triller po zderzeniu się z rzeczywistością boksu przy organizacji walki Lopez-Kambosos, chyba już pozostaną przy swoich freakshow :)
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-11-2021 07:23:55 
Kurwa co za czasy...
 Autor komentarza: kuba2
Data: 10-11-2021 08:48:31 
dla mnie mega ciekawe :) chociażakurat Mir to znowu tyowy grappler a ja bym zobaczył jak wysokiej klasy pieściarz poradziłby sobie dobrym stójkowiczem w walce w małych rękawicach, ew na gołe piąchy.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-11-2021 09:29:59 
W takim trójkątnym boksie to będą się liczyły inne umiejętności, niż w normalnym. Bardzo ważna będzie umiejętność przepychania, bo jak się zapcha rywala do narożnika, to raczej już z niego się nie wymknie. Duże pole do popisu dla zawodników wywodzących się z sumo.

A swoją drogą, to można wprowadzić jeszcze inne odmiany boksu. Np. boks przełajowy (z mocno pofałdowaną matą ringu), boks górski (ring pochyły), boks w parterze (bokserzy poruszają się na czworakach i zawsze muszą mieć co najmniej 3 punkty podparcia). Możliwości jest wiele, a w każdej odmianie boksu 18 kategorii wagowych i 4 główne federacje. Gale boksu na poziomie mistrzowskim można by wtedy organizować codziennie w wielu miejscach świata i nawet Polska zapewne dorobiłaby się jakiegoś mistrza.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 10-11-2021 09:50:47 
Myślałem że po cichu że Pulew z racji współpracy z Arumem będzie przymierzany jako test dla Jareda Andersona, albo rywal dla Yoki.
 Autor komentarza: selik
Data: 10-11-2021 09:59:52 
Hej ....
Nie rozumiem, czemu się bulwersujecie. Niech robi co chce .... Bycie zawodowym, nawet dobrym pięściarzem jakim był Kubrat, nawet miestrzem świata a i tacy w podobnych konceptach uczestniczyli i będą uczestniczyć, do niczego nie zobowiązuje.
Nikogo tu nie wiążą, poza kontraktami z promotorami :) , rygorystyczne kodeksy czy zasady zakonne.
To wolni ludzie, to ich zdrowie i życie na które trzeba zarabiać.
A może planowana bitka będzie bardziej emocjonująca niż to co Pulew pokazywał w ringu. Są amatorzy okładania się plaskaczami po mordach i podobnych wynalazków, możemy zobaczyć i to ....
Chociaż wcale nie musimy
 Autor komentarza: puncher48
Data: 10-11-2021 10:01:56 
Jak już jesteśmy przy odmianach pięściarstwa, bez wątpienia powinno się rozważyć różne jego gatunki:

Boks komediowy,
boks polityczny,
boks sensacyjny,
boks science fiction
trans boks,
homo boks,
hetero boks,
co do miejsca gdzie powinny się rozgrywać tego typu wydarzenia, możliwości jest wiele
boks w powietrzu, pod ziemią, w autobusie, w samochodzie, w pociągu, w sklepie, w kinie, w izolatce, w więzieniu, w szpitalu, w biurze, w sejmie/senacie, w sądzie, oraz w pokoju zagadek:)
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 10-11-2021 11:50:40 
Cóż, po prostu następuje "powrót do korzeni". W starożytnej Grecji boks i "pankration", czyli odpowiednik dzisiejszego MMA były traktowane jako przygotowanie wojskowe. Te dyscypliny uprawiała przecież większość żołnierzy z falang Aleksandra Macedońskiego, który potem podbił cały antyczny świat. Czasy się jednak zmieniają i obecnie wojen nie prowadzi się już, ani nie wygrywa siłą fizyczną.

Teraz rządzi siła przekazu i siła informacji. Kto zapanuje nad informacją, ten wygrywa. A tak się jakoś dziwnie składa, że w obecnej wojnie informacyjnej największą siłę przebicia mają najwięksi klauni. Weźmy choćby przykład z Polski. Dobrych bokserów jest tu już niewielu, ale i czołówka nie jest w stanie przebić się do powszechnej świadomości. Bo cóż oni takiego robią? Boksują? Nuuuda. Cieślak? Hę? A kto to? Jakiś piekarz? Rolnik szukający żony? Że bokser? Przepraszam, nie znam. Znajomy Szpilki? Aaaa, Szpilka, ten, tego, nooo, jego to znam! Srogi jest to zabijaka!

Na identycznej zasadzie toczą się też zmagania youtuberów z influencaremi czy tik-tokerek z szafiarkami. Które to boje są śledzone przez miliony... ludzi. Jakich? Dalibóg nie wiem. Ale śledzone są, i to z zapartym tchem. Takie czasy. Dlatego nie miejcie żalu do Puleva. W boksie już nic nie zdziała a jeszcze by coś zarobił na odchodne... Nie chcecie takiego chłamu? To go nie oglądajcie, nawet na darmowych streamach. Bo każdy oglądający to dla organizatorów sygnał, żeby zorganizować jeszcze więcej tego samego. I sprzedawać przestrzeń reklamową.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 10-11-2021 12:03:54 
Niestety jest to też przejaw postępującej fazy upadku, zresztą analogicznie jak to już bywało w historii świata.
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 10-11-2021 12:08:44 
Bardzo ciekawe, z socjologicznego punktu widzenia jest to, że w ciągu ostatnich kilkunastu lat tak rozwinął się przemysł fizycznej walki. I nie tylko ludzie bardzo młodzi chcą to oglądać, bo gdyby tak było to można by mówić o nieukształtowaniu psychologicznym, buzujących hormonach, etc. I że nie żadna inna forma rywalizacji, ale fizyczna walka na wyniszczenie między osobami, które najczęściej nie dadzą pokazu kunsztu.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 10-11-2021 13:25:22 
@MirKiewicz
To jest odreagowanie na poprawność polityczną, która nakazuje ludziom potulność i bierność. Od rozwiązań siłowych to są odpowiednie służby, a zwykły człowiek ma zakaz bronienia siebie i innych. Biją staruszka, biją kobietę, biją ciebie - masz stać pokornie lub położyć się na ziemię, jeśli nie chcesz by jakiś funkcjonariusz cię odstrzelił lub potraktował paralizatorem. Bo oni z kolei mają przykazane unieszkodliwiać wszystkich, co się ruszają, a potem dopiero dochodzić, po czyjej stronie była racja.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 10-11-2021 14:31:35 
@Hugo
Niezupełnie. Postawy które opisałeś są promowane w UE, natomiast najmocniej w Niemczech i Wielkiej Brytanii (która się już wypisała). W USA, gdzie walki imbecyli z kretynami cieszą się największym wzięciem, przemocowych zachowań jest pod dostatkiem. Ciągle ktoś do kogoś strzela. A to politycznie poprawne, bo murzyńskie i latynoskie gangi do siebie nawzajem, a to jakiś zakompleksiony uczeń do kolegów i nauczycieli ze szkoły...

Moim zdaniem powodem jest raczej nuda i przesyt. Już się znudziło tańczenie na lodzie, w miodzie, szukanie żony, męża, kochanka, oglądanie kopulujących młodych ludzi, zamkniętych w domu z nieograniczonym dostępem do alkoholu... Tego było już tyle, że nikt już tego nie chce oglądać. Szczególnie, że publiczność wietrzy oszustwa i wyreżyserowane "romanse". A okładanie się po mordach jest autentyczne i łatwo wyczuć ściemę. Jak się menele leją pod nocnym z gorzałą, to też mają całą rzeszę kibiców. Sam przystaję i zaczynam dopingować :) Stąd te połączenia. Ktoś sobie pomyślał "Hmm, tego youtubera obserwuje tylu ludzi, tamtego faceta wszyscy znają... zestawmy ich i niech się okładają po ryjach, świetnie zarobimy!" :)
 Autor komentarza: Pismen
Data: 10-11-2021 15:08:49 
To będzie do dupy, oglądałem filmik z zasadami. Dozwolone są różne formy trzymania i uderzania przeciwnika. Trzymania za łeb, rękę, łapanie w pasie. Mogą być backfisty i superman punche.
Lol. Na bank pierwsze co zrobi Pulev to superman a nie klincz. Przygotujcie się na wyjątkowy spektakl nudy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.