POSZUKIWANIA MOCNEGO RYWALA DLA HUGHIE FURY'EGO

Peter Fury - ojciec i trener Hughie Fury'ego (26-3, 15 KO), zapowiedział rywala dużego kalibru dla syna na najbliższą walkę. Były pretendent do pasa WBO wagi ciężkiej notuje serię trzech zwycięstw, w tym nad naszym Mariuszem Wachem.

Młodszy kuzyn Tysona to mistrz świata juniorów w boksie olimpijskim. Nikt nigdy nie odbierał mu sporych umiejętności technicznych, choć ograniczały go jednak nieco problemy zdrowotne. 27-latek z Manchesteru chciałby wrócić jak najszybciej, a ojciec poszukuje wraz z promotorem przeciwnika odpowiedniej klasy.

- Rozglądamy się za wolnymi zawodnikami. Na pewno chcemy dla syna rywala naprawdę dużego kalibru, tak by ewentualne zwycięstwo mocno wywindowało go w górę i przybliżyło do walki o mistrzostwo świata - mówi Peter Fury.

W grę wchodzą podobno dwa nazwiska - Martina Bakole (17-1, 13 KO), który już dawno temu podpisał kontrakt na starcie z Tonym Yoką, lecz wciąż nie otrzymał oficjalnego potwierdzenia styczniowego terminu, a także Michaela Huntera (20-1-1, 14 KO), który jest doskonale znany w Wielkiej Brytanii.

- Jeśli ludzie będą chcieli tego pojedynku, zróbmy to. Jestem numerem dwa rankingu WBA, on numerem cztery, a jeśli mam spotkać się z Furym, żeby potem dostać coś jeszcze większego, to doprowadźmy do naszej walki. Będzie łatwo o porozumienie - zapowiada Hunter.

Przypomnijmy, że Fury w połowie października pokonał przed czasem Christiana Hammera, który nie wyszedł do szóstej rundy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 09-11-2021 15:32:27 
hunter by go zajechał, a i z Bakole nie byłby faworytem. Hjui już został zweryfikowany, to niezły średniak ze znanym nazwiskiem, nawet "worek treningowy" Wach miał go na widelcu.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-11-2021 15:52:34 
Bakole ? Ryzykownie, ale i fajnie.. Hunter na papierze jeszcze lepiej, ale według mnie rywal za mocny dla kuzyna.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 10-11-2021 14:44:23 
Wach miał go na widelcu bo faulował co do Huntera tylko wygrana na punkty bo mniejszy Amerykanin na pewno nie wygra przed czasem o ile wygra.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.