USYK: AGRESYWNIEJSZY AJ? ŚWIETNIE, CHĘTNIE POZNAM TĘ STRONĘ JOSHUY!

Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) tylko uśmiecha się na zapowiedzi Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) o byciu dużo bardziej agresywnym w rewanżu. Zapowiedzi Anglika niewiele robią na ukraińskim techniku.

- Koniec z tym jeb...m przegrywaniem, koniec z nauką szermierki na pięści i "sweet science". Usyk może zapoznać się tym razem z deskami, od razu pójdę na wojnę. Jestem wściekły i aż gotuje się we mnie nawet teraz, gdy o tym opowiadam. W głowie mam tylko jedno, ringową wojnę z Usykiem, morderstwo, chcę po prostu wyjść i mocno zranić tego gościa. Mam zamiar złamać jego ducha walki, aż sam będzie chciał się poddać - mówił Joshua sześć dni temu. Cały czas szuka też nowego trenera, który co prawda mógłby współpracować z Robem McCrackenem, ale na pewno jedna-dwie nowe osoby w sztabie się pojawią.

Nowy mistrz IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej cieszy się czasem spędzonym z rodziną i niewiele robi sobie z zapowiedzi AJ-a. Rewanż wstępnie zapowiadany jest na przełom marca i kwietnia.

- Kibice są zbyt surowi wobec Joshuy. Byłem z nim w ringu i on był naprawdę bardzo dobry tego wieczoru. Nie wiem na jakiej podstawie tak mocno jest teraz krytykowany, to była przecież świetna walka. Szykuję się na kolejną trudną przeprawę w przyszłym roku, bo wiem, że chcąc utrzymać przy sobie mistrzowskie pasy muszę być w szczytowej i najwyższej formie. Jestem dumny z tego co osiągnąłem, ale minął miesiąc i skupiam się na kontynuowaniu ciężkiej pracy w oczekiwaniu na nasz rewanż - mówi Usyk.

WALLIN: USYK ZNÓW POKONA JOSHUĘ, A FURY'EMU SPRAWI KŁOPOTY >>>

- Nie wiem kto teraz będzie trenował Joshuę, słyszę różne spekulacje, lecz dla mnie to zupełnie bez znaczenia. Trenuję tak, aby być przygotowanym na każdą opcję i ewentualność. Nigdy nie skupiam się na rywalu, tylko na szkoleniu i ulepszaniu samego siebie. Joshua obiecuje, że będzie dużo bardziej agresywny i niebezpieczny w rewanżu. Co ja na to? Świetnie! Chętnie poznam i tę stronę Joshuy. Jeśli rzeczywiście będzie bardziej agresywny, znów damy świetną walkę - dodał nowy champion IBF/WBA/WBO.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-11-2021 15:11:21 
1:0 dla Usyka :D a tak serio - Usyk widac ze ma w bani ulozone. Mistrz (tak zlozonej) sztuki
 Autor komentarza: Waluk
Data: 01-11-2021 15:19:09 
Ciekawe jakie kursy będą u buka.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-11-2021 15:39:13 
pewnie bliskie
 Autor komentarza: USSboxing
Data: 01-11-2021 15:39:49 
Heh ,Usyk w swoich pierwszych walkach w HW ukrywał swoje atuty ,chował je na finał .Do drugiej walki wyjdzie o 30% lepszy . .
 Autor komentarza: USSboxing
Data: 01-11-2021 15:45:26 
Furman kot śliczny ta felga mniej ,wkop jeszcze kilka opon w ogrodzie i bedzie jak za starych "dobrych" czasów.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-11-2021 16:17:13 
Usyk to jest GOAT i choć lubię Joshue, w szczególności tego dzikiego, a nie wyrachowanego to nie widzę go w rewanżu, choć pewnie pierwsze rundy będą niezwykle emocjonujące, a po walce naturalnie wywiad na wyjebce.

https://www.youtube.com/watch?v=EcuLWxypico
 Autor komentarza: MLJ
Data: 01-11-2021 17:58:44 
Usyk to naprawde fajny gość. Wypowiedzi zawsze z dużą klasa i szacunkiem do rywala. Jesli dojdzie do jego walki z Furym, którego też szanuje choć nie przepadam za całokształt, to będę kibicować Ukraińcowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.