WRZESIŃSKI PRZED WALKĄ: NIE BYŁO ŻADNYCH WALK MOJEGO RYWALA

- Był mały problem, bo nie było żadnych walk mojego przeciwnika. Na początku też dostaliśmy ofertę walki z nim, ale się nie zgodziliśmy, bo nie wiedzieliśmy zupełnie z kim będziemy walczyć - czy z klasycznie boksującym pięściarzem, czy z mańkutem. Nic nie można było znaleźć na jego temat. Znaleźliśmy jednak urywek jakiegoś sparingu, sekundę tarczy i się okazuje, że jest to mańkut. No i wzięliśmy tę walkę - mówi przed walką na gali MB Boxing Night 10 w Kaliszu Damian Wrzesiński (22-2-2, 6 KO), który jutro zmierzy się z tajemniczym Victorem Julio (16-0, 8 KO). Kolumbijczyk jest niepokonany... i właściwie tyle o nim wiemy. Rywal zagadka!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 29-10-2021 08:55:55 
Nie wiem, po co te bajki? "Nie wiedzieliśmy, rywal zagadka". Teraz nawet Janusze mają dostęp do internetu i mogą sobie łatwo sprawdzić. To mianowicie, że chodzi o klasycznego latynoskiego bumobija, o półkę niżej od Wrzesińskiego. Przecież właśnie dlatego Wrzesiński tę walkę wziął. Kalkulacja była prosta. Tu bumobij, tam bumobij, obaj bez ciosu, walka w Polsce, czysty rekord, bierzemy. Ale rozumiem, że "sztuka promocji" rządzi się własnymi prawami. Tylko czemu tak prymitywnie?
 Autor komentarza: Ckwilk1
Data: 29-10-2021 09:22:24 
up.
Po to aby mówili, że Damian się odbudował po porażce z jakimś leszczem na swoim podwórku i będą mogli powoli znowu pompować balonik i jego śpiewkę, że z lepszym przeciwnikiem lepiej walczy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.