Archiwum wiadomości z dnia: 2021-10-27

 WHYTE: WALKA Z FURYM TO OCZYWISTY WYBÓR

Tymczasowy mistrz świata WBC wagi ciężkiej Dillian Whyte (28-2, 19 KO) miał się 30 października zmierzyć z Otto Wallinem, jednak zgłosił kontuzję barku i teraz celuje przede wszystkim w przyszłoroczną walkę z pełnoprawnym mistrzem WBC Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO), krytykując przy tym Wallina, który kwestionował wiarygodność kontuzji Whyte'a.HOLYFIELD STAWIA NA FURY'EGO W WALCE Z USYKIEM

Jedyny w historii czterokrotny mistrz świata wagi ciężkiej i były król wagi cruiser - 59-letni Evander Holyfield - pokusił się o analizę sytuacji na szczycie po niedawnych, brzemiennych w skutki walkach Tyson Fury vs Deontay Wilder III (Brytyjczyk wygrał przez nokaut) i Aleksander Usyk vs Anthony Joshua (Ukrainiec wygrał na punkty).
OSKAR WIERZEJSKI: MOGĘ POSŁAĆ 'BRODACZA' NA DESKI

Niepokonany na zawodowych ringach Oskar Wierzejski (4-0-1) staje się egzaminatorem w profesjonalnym pięściarstwie dla zwycięzców turniejów GROMDA w boksie na gołe pięści. Po remisie z Wasylem Halyczem, teraz zmierzy się 26 listopada na Tymex Boxing Night 19 w Radomsku z Łukaszem 'Brodaczem' Załuską. Transmisja w TVP Sport.
HEARN ODKRYWA KARTY GRUDNIOWYCH GAL MATCHROOM

Szef grupy Matchroom Eddie Hearn przedstawił swoje plany dotyczące dwóch grudniowych gal, które zorganizuje w Wielkiej Brytanii. Na kartach tych imprez znajdą się m.in. dwaj brytyjscy prospekci, którzy budzą na Wyspach coraz większe zainteresowanie i mogą w przyszłym roku stoczyć walki mistrzowskie.