CRAWFORD: POJEDYNEK Z PORTEREM TO MÓJ NAJTRUDNIEJSZY TEST

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (37-0, 28 KO) zmierzy się 20 listopada w Las Vegas z byłym czempionem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). Według Crawforda listopadowy pojedynek z rodakiem będzie miał ogromny ciężar gatunkowy.

CRAWFORD: WYGRANĄ NAD PORTEREM UDOWODNIĘ, ŻE JESTEM P4P #1 >>>

- Walka z Porterem to mój natrudniejszy test, przynajmniej na papierze. Shawn Porter walczył z wszystkimi mistrzami wagi półśredniej oprócz Manny'ego Pacquiao. Ma bardzo duże doświadczenie, a także duży talent i umiejętości. Wejdzie do ringu, żeby ostro walczyć i będziemy na to przygotowani. On jest gotowy na wszystko, by wygrać, wie, czym jest brudny boks i nigdy nie był nawet bliski porażki przed czasem - powiedział Crawford.

- Ta walka pokaże, jakiego kalibru jestem zawodnikiem. Pokaże także moje umiejętności. Ludzie zrozumieją, dlaczego pewne walki z moim udziałem nie doszły do skutku. Mogę wysłać potężny komunikat całej kategorii półśredniej. Zmierzę się z "półśrednim" ze ścisłej czołówki, nadszedł czas, by pokazać światu, kim jest w tej wadze Terence Crawford - dodał "Bud".

Przypomnijmy, że Porter - związany z Alem Haymonem i jego projektem PBC - stoczył swój ostatni pojedynek w sierpniu zeszłego roku, wygrywając jednogłośnie na punkty z Sebastianem Formellą i powracając po niejednogłośnej porażce w unifikacyjnym starciu z mistrzem IBF Errolem Spence'em Juniorem we wrześniu 2019 roku. "Showtime" stracił wówczas pas WBC.

Natomiast "Bud" Crawford - związany z grupą Top Rank i telewizją ESPN - znokautował w swoim ostatnim występie Kella Brooka w listopadzie zeszłego roku na gali w Las Vegas. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Scross
Data: 27-10-2021 23:04:43 
Skoro to twój natrudniejszy pojedynek to jakim prawem stawiasz się na top p4p czarny pacanie xD
 Autor komentarza: Yellow
Data: 28-10-2021 00:45:03 
: ScrossData: 27-10-2021 23:04:43
Skoro to twój natrudniejszy pojedynek to jakim prawem stawiasz się na top p4p czarny pacanie xD

Może dlatego mordo, że ma jedno z najwyższych fight IQ 🤌🏻
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 28-10-2021 07:45:24 
Porter to świetny pięściarz i mam nadzieje że wyciągnie z Buda to co najlepsze. On dał naprawdę ciężką walkę Spence Jr i o ile utrzyma ten sam level, to będzie to super walka. Może nawet jedna z lepszych w tym roku.
Crawford to bez wątpienia czołówka P4P ale niech już przestanie ciągle o tym mówić. Wiadomo, że to nie jego wina iż nie miał wielkich walk. Myślę, że jeśli pokona Portera, a następnie Spence Jr ( i może po drodze Keitha Thurmana ), to wówczas możemy mówić już o podium w tym zestawieniu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.