DIABLO-SZPILKA, ROŻAŃSKI-DIABLO? ODPOWIADA ANDRZEJ WASILEWSKI

Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO) rzuca rękawicę Arturowi Szpilce (24-5, 16 KO) oraz Łukaszowi Różańskiemu (14-0, 13 KO). Co o tym wszystkim myśli współpracujący z każdym z nich Andrzej Wasilewski? Spytaliśmy szefa grupy KnockOut Promotions o jego wizję na takie walki. - Kiedyś byłem przeciwny, dziś jestem już za takimi pojedynkami!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Furmi
Data: 23-10-2021 21:57:26 
W ostatnich 2-3 latach tylko na galę do Rzeszowa jechałem lekko podjarany. I na te dwie opcje też bym chętnie pojechał...
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-10-2021 22:51:55 
Włodarczyk - Szpilka ? Bardzo chętnie.. Ta walka zdecydowanie mocniej wygląda na papierze. Różański owszem znokautował gita, ale to poza Rzeszowem można powiedzieć anonim. I Krzycha i gita znają wszyscy. Podejrzewam że nawet ppv sie sprzeda.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 23-10-2021 23:44:06 
A kogo takie zestawienia dziś grzeją? I komu są potrzebne oprócz Włodarczyka który ma 40 lat, ciągle po walkach tłumaczy się tak samo plus ma 3 albo i 4 kobiety którym jest coś winien?

Gdy był czas na ryzykowanie i branie ciekawych walk to chęci nie było. A teraz gdy jest skończony to nagle chciałoby się z każdym.

Szpilka? Walka obecnie warta... Nic... Przegra? Ma 40 lat i nie zadaje ciosów od lat. Nikogo to nie zdziwi. Wygra? I co? Pokona skończonego gościa którego kończy każdy...

Różański? A po co mu ryzykować że Włodarczyk zada 1 idealny cios przy jego stylu? Szczególnie gdy jest o krok od tego śmiesznego pasa Bridger WBC...

Włodarczyk cierpi na brak kasy bo wszystko przehulał? To jego problem. Niech nie wmawiają nam że to są w dniu dzisiejszym super fajne zestawienia gdy tak naprawdę chodzi tylko o to żeby Włodarczyk miał na alimenty i godne życie przez następne 2 lata...
 Autor komentarza: sekundant
Data: 23-10-2021 23:58:11 
^ masz rację.
Włodarczyk wybrał sobie drogie hobby i teraz musi upraszać o takie walki, co dla byłego mistrza świata powinno być dyshonorem. Niemniej, jeśli to będzie na tvp to można luknąć za friko :).
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 24-10-2021 00:17:33 
https://youtu.be/BKwQp6JQHQQ?t=773

Minęły 4 lata gdy ten facet był w naprawdę poważnej walce i tak wtedy się nam wszystkim zaprezentował...

Litości...

Oczywiście ani Różański ani tym bardziej zniszczony Szpilka to nie Gasijew ale kurde umówmy się szczerze. To bezczelne szukanie kasy...

Gdyby chociaż ten Włodarczyk pokazał przez te wszystkie lata coś sensownego... Zamiast tego facet siedział w kiciu przez pół roku za jazdę... bez uprawnień...

Powinni ich pomidorami obrzucić i tyle. Niech spada facet na bramki do znanych klubów. Na pewno ktoś z taką głową i lewym sierpem byłby postrachem "awanturników" na dyskotekach...
 Autor komentarza: Hugo
Data: 24-10-2021 00:23:53 
Szpilkę to chętnie bym zobaczył w roli walczącego trenera. Zdarzają się takie rzeczy w innych dyscyplinach, to czemu nie w boksie. Mógłby git sam sobie dawać wskazówki w przerwach, a na koniec poddać sam siebie, rzucając na ring spodenki w charakterze ręcznika.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-10-2021 00:28:56 
blackdog

Dziś ludzie płacili po 40 zł za Pudziana z jakimś grubym murzynem który złożył sie po pierwszym ciosie. Żaden skok na kasę, idiotów u nas sporo którzy znów zapłacą. Na git - Diablo też wyłożą bo tam dodatkowo spora niechęc, co zawsze przyciąga "kibiców". Jak będzie dobry undercard to obadam, pod warukiem że będzie w tvp sport, bo 10 lat temu wyraziłem się jasno, na gita nigdy nie wykupię ppv.
 Autor komentarza: Sambor
Data: 24-10-2021 05:07:53 
Diablo - Szpila to idealne zestawienie w polskim boksie, trudno pokazać coś ciekawszego. Podobnie ciekawe walki to Sulęcki - Czerkaszyn, Kownacki - Wach i Cieślak - Głowacki, ale Diablo - Szpila i tak przemawia do mnie najbardziej. Diablo jakieś 7 lat po prime ale u niego obniżka formy następuje powoli, Szpilka fizycznie być może jest tak samo dobry jak w swoim prime ale mentalnie mocno siadł, stracił pewność siebie, jest świadomy swoich wad i walczy dla pieniędzy a u Szpilki wiara w sukces, nawet w pas MŚ to był wielki atut.
Limit wagowy tej walki nie jest dla mnie najważniejszy, najchętniej zobaczyłbym to w cruiser ale pewnie Szpilka postawi sprawę tak, że będzie to w HW.
 Autor komentarza: KalarCz
Data: 24-10-2021 09:14:42 
zwykła fantastyka, na Włodarczyku i Różańskim wciąż mogą zarabiać zestawiając ich z Węgrami i przy farcie docholować do title shota, a Szpilka w ogóle nie myśli o walkach, myślę że raczej zakończył kariere tylko tego głośno nie powiedział, ewentualnie wróci za jakieś 2 - 3 lata, ale to już będzie dawno po ptakach na zestawienie z Diabłem
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-10-2021 10:36:15 
Szpilka - Włodarczyk to ładnie opakowana zleżała kiełbasa, obaj już po swoim szczycie i sporych turbulencjach, obejrzeć bym obejrzał, ale bez wielkich emocji, chyba, że obaj wznieśliby się na wyżyny i będąc na obecnym etapie kariery zafundowaliby nam wielkie show, ale jakoś w to nie wierzę, już bardziej Różański z "Diablo" może nam dać odpowiednie doznania, bo i Łukasz ma coś w tej potyczce do wygrania.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 24-10-2021 11:47:11 
Kiedyś Włodarczyk chciał milion złotych za walkę ze Szpilką pewnie to samo on z punktu sportowego nie do pomyślenia z punktu patologii sportowej tak. Też nie chce tego już oglądać Artur rozbity całkowicie nie ma sensu przed Różańskim tak nie teraz.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 24-10-2021 12:49:37 
No tak, my bokserska arystokracja nawet nie spojrzymy na takie byle co dla plebsu. Nam za oglądanie takiego badziewia musieliby zapłacić! Na (nie)szczęście promotorzy to bardzo bogaci altruiści i mogą sobie na to pozwolić, dlatego myślę, że to zestawienie maa szanse :).
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.