ADRIEN BRONER OSTATECZNIE W WIĘZIENIU, CZEKA NA ROZPRAWĘ

Były mistrz świata czterech kategorii Adrien Broner został dziesięć dni temu po raz kolejny aresztowany. Wpłacił kaucję i na chwilę wyszedł, ale szybko wraca za kraty. Sędzia Sherrie Miday skazała Bronera na pobyt w więzieniu hrabstwa Cuyahoga, który może się przedłużyć, bo wkrótce czeka go rozprawa.

W 2018 roku Broner napadł w nocnym klubie w Cleveland na kobietę, która oskarżyła go m.in. o całowanie jej z użyciem przemocy. Broner przyznał się do części zarzutów (przede wszystkim do napaści) - sąd wydał wówczas wyrok w zawieszeniu i nakazał Bronerowi zapłacenie kobiecie ponad 800 tysięcy dolarów i przystąpienie do terapii alkoholowej. "The Problem" nie wywiązał się z tych nakazów i właśnie za to trafia teraz do więzienia.

Ostatnie poważne zwycięstwo Bronera miało miejsce sześć lat temu. W lutym 2021 roku w bezbarwnym stylu wygrał natomiast z Jovaniem Santiago, będą cieniem samego siebie z całkiem niedawnych przecież czasów świetności. Na grudzień wstępnie planowano walkę Amerykanina z Conorem Bennem, ale w tej chwili wydaje się ona niemożliwa. Do niezwykle utalentowanego, ale sprawiającego nieustające problemy poza ringiem Adriena stracili cierpliwość już chyba nawet jego najzagorzalsi kibice.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 22-10-2021 16:30:46 
Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 22-10-2021 16:55:52 
"Prison slang" to tytuł jego nowej płyty:)
 Autor komentarza: ElTerrible
Data: 22-10-2021 19:33:22 
Upadek
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.