PROMOTOR WALLINA: ZWYCIĘSTWO NAD WHYTE'EM DA NAM REWANŻ Z FURYM

Już 30 października w Londynie zobaczymy bardzo ciekawy pojedynek wagi ciężkiej: tymczasowy mistrz WBC, będący o krok od walki o pełnoprawny tytuł Dillian Whyte (28-2, 19 KO) zmierzy się z mocnym Szwedem Otto Wallinem (22-1, 14 KO). Promotor Szweda, były brooklyński bokser Dimitrij Salita jest przekonany o tym, że zwycięstwo nad Whyte'em pozwoli Wallinowi na rewanż z czempionem - Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO).

- Ze wszystkich wspaniałych zawodników, których pokonał mistrz WBC Tyson Fury, Otto Wallin sprawił mu najwięcej kłopotów. Trafił Fury'ego więcej razy niż Władimir Kliczko i Deontay Wilder (Salicie chodzi prawdopodobnie o pierwszą walkę Wildera z Furym - przyp.red.) razem wzięci - powiedział Salita.

- Od czasu walki z Furym Otto zanotował dwa imponujące zwycięstwa. Zwycięstwo nad Whyte'em uczyni Wallina najbardziej odpowiednim rywalem dla Fury'ego i drugim najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie, patrząc czysto merytorycznie. Otto jest coraz lepszy, walka z Whyte'em to duży test i wielka szansa na rewanż z mistrzem - dodał promotor Szweda.

Przypomnijmy na koniec, że Otto Wallin był w 2019 roku bliski sensacyjnego zwycięstwa nad Tysonem Furym (przede wszystkim z powodu bardzo poważnego rozcięcia, jakiego doznał Fury po ciosie Wallina), ale przegrał na punkty. Od tego czasu pokonał Travisa Kauffmanna i Dominica Breazeale'a, potwierdzając swoją klasę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 19-10-2021 19:29:32 
"Od czasu walki z Furym Otto zanotował dwa imponujące zwycięstwa. Zwycięstwo nad Whyte'em uczyni Wallina najbardziej odpowiednim rywalem dla Fury'ego i drugim najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie, patrząc czysto merytorycznie"

A to ciekawe, Wallin pokonując nr 5 HW, stanie sie nr 2? Zdetronizuje nie tylko przegranych ostatnio Joshue i Wildera, ale również Usyka... Dobrze, że jestem zwykłym laikiem, takie rankingi nie na moją głowę.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 19-10-2021 19:30:47 
Otto Wallin brzmi jak król Szwecji i na pewno nie jest leszczem, ale jestem zdania, że taki bandzior jak Whyte powinien jeszcze dać radę, choć nie bez komplikacji.
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 19-10-2021 19:30:54 
Fury jest cwany jak najniższą linią oporu wszystkim szans nie da, nie to co Joshua który teraz za to płaci.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 19-10-2021 19:48:05 
Czysto merytorycznie, to nie wiem jak mu wyszło że Wallin zostanie numerem 2 po ewentualnym wygraniu z Whytem :D
 Autor komentarza: slovik
Data: 19-10-2021 19:59:51 
Wallin dał walkę Fury'emu zdecydowanie powyżej oczekiwań. W przypadku wygranej zasłużyłby na rewanż.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 19-10-2021 21:29:26 
KO będzie i tyle .White da mu wojne i go znokautuje.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.