PORTER: GWARANTUJĘ SWOJE ZWYCIĘSTWO W WALCE Z CRAWFORDEM

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (37-0, 28 KO) zmierzy się 20 listopada w Las Vegas z byłym czempionem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). Porter zapowiada swoje zwycięstwo z wielkim przekonaniem.

- Jestem pewny siebie przed walką z Crawfordem, bo właśnie takie nastawienie jest potrzebne, gdy wchodzi się do ringu. Poza tym analizowałem dorobek Crawforda. Sprawdziłem każdego, z kim rywalizował i myślę, że dysponuję kombinacją atutów, jakiej nie miał żaden z jego rywali - powiedział Porter.

- Siła uderzenia, umiejętność obniżenia pozycji, nurkowania pod ciosami, dobrania się do korpusu przeciwnika, poruszania głową, ataku na nią, mieszania płaszczyzn. Umiem to wszystko łączyć. Wiem, że Terence też to potrafi, dlatego nasza konfrontacja jest wspaniała. Gwarantuję wam swoje zwycięstwo, to pochodna pewności siebie, umiejętności i  przygotowania. Każdy zawodnik powinien wchodzić do ringu gwarantując swoją wygraną - dodał "Showtime".

Przypomnijmy, że Porter - związany z Alem Haymonem i jego projektem PBC - stoczył swój ostatni pojedynek w sierpniu zeszłego roku, wygrywając jednogłośnie na punkty z Sebastianem Formellą i powracając po niejednogłośnej porażce w unifikacyjnym starciu z mistrzem IBF Errolem Spence'em Juniorem we wrześniu 2019 roku. "Showtime" stracił wówczas pas WBC.

Natomiast "Bud" Crawford - związany z grupą Top Rank i telewizją ESPN - znokautował w swoim ostatnim występie Kella Brooka w listopadzie zeszłego roku na gali w Las Vegas. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 14-10-2021 19:15:50 
Nie zdziwie sie, Crawford juz zapomnial jak to jest walczyc z solidnym przeciwnikiem a nie jakims bumem, ogolnie uwazam, ze Crawford juz zaprzepascil najlepsze lata swojej kariery i nie wycisnal z niej tyle ile sie dalo, dlugie przerwy, sredniej klasy rywale, wczesniej szedl jak burza, ale brakowalo walk z tymi najwiekszymi kozakami. Odbebnial tylko obowiazkowe obrony i to tyle.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-10-2021 19:26:14 
Bute mi przychodzi do głowy, jako jeden ze sztandarowych przykładów prowadzenia kariery w ten sposób, oby nie zakończyło się podobnie, choć to inny kaliber pięściarza.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 14-10-2021 20:11:38 
jedyny kto może pokonać i pokona Crawforda w welter to Spence, ale to zestawienie też jest świetne.
 Autor komentarza: DrX
Data: 14-10-2021 22:38:53 
Czym gwarantujesz?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.