OFICJALNIE: YARDE vs ARTHUR II 4 GRUDNIA W LONDYNIE

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej, Anthony Yarde (21-2, 20 KO) 4 grudnia w Londynie stoczy rewanż ze swoim zeszłorocznym pogromcą, Lyndonem Arthurem (19-0, 13 KO). 

W grudniu Arthur pokonał Yarde'a, którego ojciec i babcia zmarli w 2020 roku na COVID-19, niejednogłośną decyzją sędziów. Teraz Yarde chce wrócić z oczyszczonym umysłem i nowym nastawieniem.

Przypomnijmy, że Anthony był krytykowany za bezgraniczną wiarę w umiejętności swojego kontrowersyjnego trenera Tunde Ajayi, który nie został jednak zwolniony po walce z Arthurem i wciąż pracuje z Yarde'em. Do ekipy został jednak dodany James Cook.

W sierpniu Yarde udanie powrócił po porażce - szybko zdemolował Alexa Therana. Natomiast zmagający się z kontuzjami Lyndon Arthur stoczył w lipcu swój pierwszy w tym roku pojedynek, wygrywając przed czasem z Davide Faracim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-10-2021 19:08:49 
Pierwsze starcie było ciekawe i bardzo równe, więc rewanż nie jest zdziwieniem. Moim zdanie ponownie wygra po ciasnej walce Arthur, o ile nie da się trafić jakimś farfoclem.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 13-10-2021 21:16:11 
Fajnie. Walki z udziałem Yarde dobrze się ogląda. Jakby na galę dorzucili jeszcze Conora Benna i jeszcze coś ciężkiego, nie wiem, może być nawet Gorman, to mogłaby wyjść całkiem fajna gala...
 Autor komentarza: Polakos
Data: 14-10-2021 10:14:07 
Benn boksuje u Hearna a to gala Warrena.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.