HAYE: FURY'EMU ZABRAKŁO MOTYWACJI, BĘDZIE NIESPODZIANKA

Zarówno Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) jak i Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) najciężsi w karierze. Jeden z nich dobrze na tym wyjdzie. David Haye uważa, że tym razem górę weźmie bomba Wildera i Amerykanin odzyska pas WBC wagi ciężkiej.

Fury zanotował 125,6 kilograma, Wilder dokładnie 108. Fizycznie znacznie lepiej wygląda pretendent, choć wiemy, że "wygląd nie boksuje". Rodak championa, jego niedoszły rywal, uważa jednak, że Fury'emu tym razem zabrakło motywacji podczas przygotowań.

- Nie wiem czemu Wilder jest tak niedoceniany, nie rozumiem tego. Nie wierzę, że Tyson miał teraz taki zapał jak ostatnio i trenował równie ostro, według mnie jest w gorszej formie niż w zeszłym roku. Nie miał po prostu motywacji. Spodziewam się niespodzianki i wygranej Wildera - powiedział sławny przed laty "Hayemaker".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tezetwu
Data: 09-10-2021 01:32:35 
No na pewno zabraklo motywacji, bo po co trenowac do gościa, którego wyboksowal po powrocie z detoksu, a za drugim razem zlał jak gówniarza. A Wilder jest tak niedoceniany, bo to śmieć a nie sportowiec. Lepsi bokserzy przegrywali, ale durniejszych wymówek, to nawet Primabalerina Haye nie wymyślał.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 09-10-2021 01:34:34 
Jak to się nabijają z Davida choćby w komentarzach na YouTubie twierdząc że dzięki niemu zbijają u buków fortunę- wystarczy stawiać odwrotnie do niego?

Nie żebym przesądzał cokolwiek. To nawet mimo dziwnej wagi Wildera walka ogromnego ryzyka i może się skończyć porażką Tysona ale akurat David to ciężki przypadek.

"Nie wiem czemu Wilder jest tak niedoceniany"

A za co miałby być? W momencie w którym Joshua wychodził do ekstremalnej walki z Kliczką ten facet planował boksować z... Wawrzykiem.

Jedynym nazwiskiem z ścisłego topu od czasu pasujacego mu Stiverna był Ortiz- Ortiz przereklamowany z 1 godnym zwycięstwem lata wstecz. Ortiz którego i tak mocno zmaltreowali na wszelkie sposoby i jeszcze uratowali Wilderowi w walce skórę.

Trochę mało by skrajnie gościa doceniać. Pomijam fakt żenujących wypowiedzi itd.
 Autor komentarza: khorne
Data: 09-10-2021 08:50:27 
"Nie wiem czemu Wilder jest tak niedoceniany" - pewnie dlatego, że nie ma w skalpach nikogo szczególnego (na siłę można dopisać mu emeryta, który .. też nikogo poza przeciętnym Jenningsem nie pokonał), a wszelkich wyzwań unikał jak ognia (Povietkin, Whyte).
Wybrał Furego tylko dlatego, że spodziewał się łatwego nazwiska na nieprzygotowanym zawodniku. Nie pykło i balonik pękł.
 Autor komentarza: pankracy
Data: 09-10-2021 10:17:23 
Filozof się ku.wa odezwał.Z tego co pamiętam to ostatnio Haye na 10 typów to może ze 2 trafił coś jak Szpilman.Nie mówię, że Wilder nie wygra ale niech Dawid nie pier.oli, że cyganowi brakuje motywacji.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 09-10-2021 11:33:09 
Uważam że wszyscy albo prawie wszyscy jesteście mało obiektywni, bo:
Po pierwsze Haye jako jeden z nielicznych przewidział wynik walki numer dwa
Ortiz miał tylko Jenningsa bo inni nie bardzo chcieli z nim walczyć, a Wilder w końcu z nim zawalczył, a po tej walce wielu mówiło że Ortiz mógłby wygrać z Joshua dzięki technice i inteligencji więc deprecjonowanie go jest słabe
Wilder jest sportowcem zawsze dobrze przygotowanym przynajmniej pod względem fizycznym ale głupoty które gada ze sportem wiele wspólnego nie mają.

Poza tym ja w sumie nawet czekałem teraz na wypowiedź Haye'a, bo ostatnio trafił. Ta wypowiedź dołożyła mi wątpliwości, z tym że poprzednim razem opierał się bardziej na obserwacjach i analizie i trafił. Teraz jakby bardziej domysły snuje.
Koniec końców po oglądnięciu po raz kolejny i przwleanalizowaniu 2 pierwszych ich walk uważam że Fury mu znowu nastuka być może witając się z deskami po drodze ale nawet jeśli Wilder go trafi to Fury wstanie i skończy co zaczęte (i tak na prawdę już było raz zakończone)
Ktoś mówił wczoraj że trash talk Furego wygląda trochę na zasłonę dymna a ja myślę podobnie, może trochę tak być, ale mimo tego i tak uważam że jest dla Wildera za duży i za sprytny i zbyt wszechstronny po prostu zbyt dobry w tym co obaj robią
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.