GERVONTA DAVIS ZAWALCZY 5 GRUDNIA Z ROMERO

Gervonta Davis (25-0, 24 KO) wyrobił sobie już na tyle nazwisko, że teraz będzie chyba boksował tylko na galach PPV. Najbliższy pojedynek stoczy 5 grudnia w Los Angeles.

"Czołg" balansuje pomiędzy trzema kategoriami, lecz teraz ma zaboksować po środku - w wadze lekkiej. Jego rywalem będzie mocny, choć jeszcze mało znany Rolando Romero (14-0, 12 KO).

Kilka dni temu Luis Ortiz (32-2, 27 KO) zapowiadał, że wystąpi tuż przed Davisem, na jego gali, wkrótce więc powinniśmy się spodziewać ogłoszenia walki kubańskiego "King Konga".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 07-10-2021 08:59:31 
Och to jest killer z tego Gervonty

Skacze po kilku kategoriach wagowych, nokautuje wszystkich

Według mnie Davis jest zawodnikiem o wiele efektowniejszym niż ci wszyscy dzisiejsi zawodnicy z HW, o których oczywiście najwięcY się piosze
 Autor komentarza: TerrenceCrawford
Data: 07-10-2021 10:58:17 
Mówiąc szczerze, jestem zaskoczony. Byłem przekonany, że przez kolejene kilka walk Romero będzie budowany poprzez konfrontacje z pieściarzami, z których kaolejni będą tylko nieco lepsi od poprzednich. Jednak zdecydowano się na bardzo duży jakościowy przeskok. Nieczęsto zestawia się dwóch niepokonanych zawodników mależących do jednej grupy promocyjnej, zwłaszcza gdy jeden z nich jest na tym etapie kariery, co Romero.
 Autor komentarza: garylinker
Data: 07-10-2021 18:59:31 
Pozytywne zaskoczenie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.