WIDEO: FURY I WILDER PRZYBYWAJĄ NA KONFERENCJĘ PRASOWĄ

Za nami konferencja prasowa promująca sobotnią walkę Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO). Emocje rosną coraz bardziej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Info
Data: 07-10-2021 11:07:45 
Wpis ten kieruję do normalnych użytkowników, a w szczególności do Black Doga. Portal tem jako pole swej działalności wybrał sobie psychopata. O takich jak on traktują odpowiednie książki, jak choćby ta:
https://chomikuj.pl/rlachman2/Dokumenty/psychopaci+s*c4*85+w*c5*9br*c3*b3d+nas,5226443927.doc
Takim ludziom nie chodzi o prawdę, tylko wysysanie z ludzi energii i niszczenie ich. Ktoś kto nie ma większych możliwości - nie jest szefem firmy, nie ma pod sobą ludzi - musi spełniać się z konieczności w świecie wirtualnym, gdze próbuje swych destrukcyjnych metod. Mówi się o nich, że są wampirami energetycznymi - stosują nieustanne prowokacje, zaczepki, pozbawione sensu chwyty, poprzez które usidlają ofiarę, drenują z energii i sycą się jej uwagą. Taki wampir musi być w centrum uwagi, nieważne czy inni go popierają, czy nie - musi być o nim mowa, liczne odniesienia do jego nędznej osoby i ciągła dyskusja pod jego dyktando. Prwda dla takiego nikczemnika nie ma żadnego znaczenia i wykazywanie mu nonsensów tylko go nakręca.
Black Dog, bardzo lubię Twoje refleksyjne wpisy i wcale nie jest tak, że większość Cię tu nie toleruje, jak ostatnio napisałeś. TO NONSENS! Gdybyś w sobotę dał się zniszczyć forumowemu psychopacie i honorowo opuścił to miejsce, byłby to katastrofalny błąd. Dałbyś tym samym asumpt psycholowi do niszczenia innych osób i miałoby to opłakane skutki, gdyż ten chory człowiek podniecony sukcesem mógłby próbować przenieść swój sposób działania do realnego świata i skrzywdzić kogoś naprawdę. Z tym biednym człowiekiem nie powinno się wchodzić w jakiekolwiek interakcje. Cokolwiek tu napisze, zero odzewu, żadnych prztyczków pod jego adresem, nic! Jakby po prostu nie istniał. W ten sposób gad zostanie pozbawiony energii i zdechnie = będzie musiał poszukać sobie innego miejsca dla swej parszywej działalności.
Jeśli w sobotę wygra Wilder, pisz Black Dog swoje bez odniesień do tego żałosnego zakładu i jego autora. Wszyscy niech tak zrobią. A jeśli przegra, tak samo! Jakikolwiek tryumfalizm paradoksalnie będzie pożywką dla gada, gdyż znowu postawi go w centrum uwagi. A jemu tylko o to chodzi, gdyż jest to jednostka chorobowa i merytoryczne traktowanie go pozbawione jest sensu. Nie odpowiadać na pytania, nie ragować na nic, traktować jak powietrze - oto jest to, czego panicznie boi się psychol.
Dużo jest tu wartościowych użytkowników i nie można pozwolić, by jeden oszołom eliminował ich, drastycznie przy tym obniżając rangę orga, niwecząc pracę jego twórców i gasząc zaangażowanie komentatorów, dzięki którym to miejsce żyje.
PS
Będę powtarzał ten wpis, by dotarł do odpowiednich osób.
 Autor komentarza: YABOLprank
Data: 07-10-2021 12:23:32 
Jestem, użytkownikiem od paru lat, wpadam tu generalnie w celu zaczerpnięcia informacji, rzadko coś pisze czy komentuje. Kiedyś zostałem zbanowany "za łamanie zasad regulaminu" a moje ip było widoczne i wytłuszczone aż w końcu zostałem zbanowany bo nazwałem kogoś "idiotą" Dziś tutaj nie tylko można nazywać inych użytkowników idiotami ale gorszymi epitetami typu "ty kurwo" , można komuś cisnąć matkę od suk łącznie z całą jego rodziną do trzeciego pokolenia wstecz. Fakt jest dzięki temu brudnemu hejtowi żywiej i weselej ale nie raz niesmak bierze na co "redakcja" mniemam że świadomie pozwala żeby tylko bardziej rozkręcić forum. Jak już wspomniałem niesmak pozostaje... Redakcjo.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 08-10-2021 18:13:55 
O kutwa. Co się tu wyrabia.
Jestem na Orgu od kilkunastu lat, ale takich jazd to nie pamiętam. A co, Blag Doga zbanowano?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.