HALA GWARDII - WSPOMNIEŃ CZAR - REALNE EMOCJE

Landowski Boxing Night XVII - impreza w kultowej - bynajmniej dla kibiców pięściarstwa - Hali Gwardii - przy placu Żelaznej Bramy 1 w Warszawie - DOJAZD >>>. To jest to miejsce gdzie mogą się pokazać szerszej publiczności młodzi sportowcy. To przecież ich początek ciężkiej drogi na szczyt. Wielu zdobędzie cenne doświadczenie, wielu odpadnie, ale szkoła charakteru jaką otrzymają pozostanie na całe życie. 
W ringu zobaczymy młodych sportowców - od adepta, przez młodzika, kadeta i juniora, do walk doświadczonych seniorów (medalistów Mistrzostw Polski) stających w głownym wydarzeniu tego wieczoru - meczu Polska kontra Szwecja.

Dzięki imprezie na pewno wzrośnie zainteresowanie boksem, bo obecnie miejsce licznie odwiedzane jest mieszkańców Warszawy, a zasięg globalny zapewni relacja z komentarzem redaktora BOKSER.ORG.
W rolę konferansjera wcieli się Szymon Majewski, który bardzo dobrze sprawdza się w tej roli, bo bardzo dobrze czuje boks, a do tego potrafi zrobić SHOW - jak to Szymon.

Jak zapewnia nas trener Łukasz Landowski, na hali będą obecni ludzie którzy tutaj trenowali - wychowankowie Gwardii Warszawa, aby następnie zabłysnąć na światowych ringach: bracia Paweł i Grzegorz Skrzecz, Krzysztof Włodarczyk, Henryk Zatyka czy Zbigniew Raubo, a także wielu byłych pięściarzy, medalistów Mistrzostw Polski, Europy, Świata oraz biznesmenów, dla których rywalizacja w ringu jest bliska sytuacjom z jakimi sami muszą sięniejednokrotnie mierzyć.

Wszystko to sprawi, że podtrzymana będzie tradycja Hali Gwardii, bo startujący w poprzednich edycjach Landowski Boxing Night reprezentowali nasz kraj na Mistrzostwach Europy i Świata.

Landowski Boxing Night XVII (16.10.2021) Hala Gwardii, plac Żelaznej Bramy 1, Warszawa - DOJAZD >>>

Łukasz Landowski Boxing Night Hala Gwardii Warszawa

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.