5 DNI DO WALKI - ZAPOWIEDŹ STARCIA FURY vs WILDER III

Walka już w sobotę! Prezentujemy Wam trzecią zapowiedź starcia Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Deontayem Wilderem (42-1-1, 41 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 04-10-2021 10:52:05 
Ciekaw jestem jak przegrany zniesie porażkę. Osobiście uważam że będzie to dla pokonanego koniec kariery. Wilder w tym wieku co jest, raczej wypadnie z obiegu, a Fury nie jestem pewien czy w ogóle udźwignie taką sytuację. Pod względem sportowym nie jest to tak ciekawa walka jak Aj - Usyk, ale w końcu co by nie mówić walczy dwóch topowych ciężkich. Szczerze to bardziej interesuje mnie rewelacyjny undercard. Tu naprawde czapki z głów dla promotorów za tę robotę.. Oby tylko Fury nie odjebał nic do soboty..
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 04-10-2021 12:33:32 
@MLJ
Wiele zależy od tego, jak będzie wyglądała ta porażka. Jeżeli Fury wygrałby na punkty, wtedy dla Wildera nie byłaby to aż taka tragedia. Po prostu znów by to zwycięstwo kwestionował. Gdyby Wilder przegrał przez nokaut, w stylu podobnym do poprzedniej walki, wtedy faktycznie mogłoby z nim być krucho. Raz, że prysłby czar Malika Scotta, dwa, reszta potencjalnych rywali już miałaby pewność, jak z nim walczyć. W takim wypadku Dzikus faktycznie może się zwijać.

Z Furym, przynajmniej moim zdaniem, byłoby inaczej. Gdyby Wilder po prostu go ustrzelił, Fury mógłby podejść do tego racjonalnie. W sumie z takim ciosem Deontay może ustrzelić każdego, więc żadnej hańby tutaj nie ma. W pojedynkach byłby 1:1 i remis, obaj rywale mogliby iść własną drogą. Gorzej, jakby Wilder wygrał... na punkty. Co teoretycznie jest możliwe. Choćby w przypadku, gdyby Fury się zbytnio spasł, olał przygotowania i leżał w połowie rund, ale nie dał się znokautować.

W takim wypadku to Wilder woziłby się po nim jak po burej suce, co dla Tysona mogłoby być wyjątkowo ciężkostrawne. Ponieważ Fury jak najbardziej może występować w roli klauna, ale tylko dobrowolnie i na swoich warunkach. Dlatego mógłby znów dostać nawrotu do żarcia, chlania i ćpania a na kolejny cud chyba nie należałoby wtedy liczyć.
 Autor komentarza: falken
Data: 04-10-2021 13:07:16 
Eee dla Furego porażka byłaby dobrą pobudką - bo on przegra tylko w przypadku, jak walkę oleje z braku motywacji (bo już Wildera pokonał, więc żadne to wyzwanie). Dla Wildera natomiast to będzie gwóźdź do trumny: a i tak będzie sapał, ze go ocyganili...
Sam nie wiem co lepsze - chyba wygrana Furego, bo zakończy już tą przydługą przygodę Fury-Wilder. Nudna się już robi. Najlepiej, jakby Fury zrobił frontalny atak i wygrał w drugiej rundzie, kasując Wildera z tego sportu
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.