NOWY RYWAL DLA EUBANKA JR

Na kilka dni przed galą w Londynie zmiana rywala dla Chrisa Eubanka Jr (30-2, 22 KO). Anonsowany dotąd Sven Elbir (18-1, 14 KO) z pozytywnym wynikiem na covid-19.

Naprzeciw obowiązkowego pretendenta do pasa WBA wagi średniej stanie ostatecznie siódmy w rankingu WBA Anatolij Muratow (24-2-1, 17 KO). Kazach z niemieckim paszportem rekord ma niezły, ale tak naprawdę jest skazany na porażkę. I to przed czasem... Kiedy nawet wystąpił w Polsce. Ponad sześć lat temu zastopował w Lesznie w czwartej rundzie niejakiego Adnana Hadzihajdicia.

- Przeciwnik się zmienił, ale cel pozostaje ten sam. To będzie mój wieczór i nikt nie stanie mi na drodze - zapowiada Eubank Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 28-09-2021 11:21:18 
Walka Eubanka bez sensu, ale warto obejrzeć Awanesjana i przede wszystkim Riakporhe vs Twardowski.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 28-09-2021 13:37:59 
Odnoszę wrażenie, że młody Eubank to taki "wyrób mistrzopodobny", którego się hoduje na wypadek, gdyby Gołowkin a obecnie już raczej Canelo potrzebowali łatwiejszej walki. Ewentualnie jako "kolejny przeciwnik Mungui". Ale to dopiero za jakiś czas, jak Chris zdąży już kompletnie sflaczeć na ciągłym obijaniu "bumów z rekordem" a Meksykanin jeszcze trochę okrzepnie. Osobiście mam niejasne wrażenie, że po walce z Plantem weźmie go sobie Canelo. Jako bezpieczną opcję przed ewentualną trylogią z GGG. Tak, też bym wolał Benavideza albo nawet Andrade (Tyle że Alvarez nie zejdzie dla niego do średniej), ale Chris przecież po coś tych kelnerów tłucze...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.