RIDDICK BOWE NIE ZOSTAŁ DOPUSZCZONY DO WALKI

Naciski opinii publicznej robią jednak swoje. Damon Feldman, szef projektu Celebrity Boxing, ogłosił właśnie wycofanie z walki Riddicka Bowe'a, który miał zmierzyć się z dawną gwiazdą ligi NBA Lamarem Odomem.

Podobno menadżerowie dawnego króla wszechwag wprowadzili w błąd szefów Celebrity Boxing odnośnie jego stanu zdrowia. Tylko jak można było w ogóle w te bajki wcześniej uwierzyć? Najważniejsze, że 54-letni "emeryt i rencista" bokserski nie zawalczy 2 października.

Bowe ma pozostać częścią widowiska w bliżej nieokreślonej roli, ale nie wejdzie do ringu. Dostanie też jakąś część gaży.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-09-2021 06:54:52 
Och... Więc z tej uroczej dwójki to Bowe okazał się większym wrakiem? Bo jak rozumiem stan zdrowia Odoma, faceta po kilku zawałach i kilku udarach, do tego z częściową amnezją, nie budził zastrzeżeń szanownych włodarzy Celebrity Boxing? W takim razie nic straconego! Walkę można jeszcze uratować. Po prostu zamiast Riddicka wskoczy jakiś inny emerytowany bokser. Wiem! Adonis Stevenson by się nadawał! Myślę, że Celebrity Boxing powinien szybko złożyć mu propozycję.

Mogą też trochę zmienić formułę i zamiast tego "Celebrity" (bo nie oszukujmy się, jaki z Bowe' celebryta?) można by pójść w innym kierunku. Na Discovery leciał kiedyś taki program, "Złomowisko" się nazywał. To się zrobi to samo, tylko że w ringu. Można by to nazwać "Titanic Challenge". Walczą wraki, wygrywa ten, który rozpadnie się jako drugi. A nuż ludzie to kupią?
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-09-2021 09:04:45 
Idziemy w ciekawym kierunku. Walki robitych 60latkow, potem beda walki emerytow po 80tce np. na bejzbole na smierc/zycie
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-09-2021 09:34:05 
Skoro nie Bowe, to może jako zastępstwo ten, który odebrał mu zdrowie. Andrew Golota!
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 23-09-2021 09:53:26 
@Hugo
A widziałeś, jak ten Odom walczy? Jeśli nie, to sobie obejrzyj. Jakby Andrew się skusił (zlecając przedtem porwanie i czasowe uwięzienie Mariolki w jakimś ośrodku spa :P ), to od razu po "walce" szeryf zgarnąłby go za "morderstwo drugiego stopnia". A tego Feldmana razem z nim, za współudział :)
 Autor komentarza: BOXER
Data: 23-09-2021 10:09:37 
Aż do pierwszego zgonu w ringu starzy mistrzowie będą walczyć .Potrzeba zgonu w ringu aby rynek wycofał się z takich walk .
 Autor komentarza: JanuszBoksu
Data: 23-09-2021 10:28:53 
Ciosy na korpus po czasie zawsze robią swoje.
#Andrew
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-09-2021 10:36:01 
Szkoda liczyłem na wielki powrót, pozostaje odgrzać kotleta:)

https://youtu.be/Aa-H4eJ-doU?t=38
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.