KELLERMAN PODEKSCYTOWANY WIELKĄ WALKĄ CRAWFORD vs PORTER

Mistrz świata WBO wagi półśredniej, Terence Crawford (37-0, 28 KO) zmierzy się 20 listopada w Las Vegas z byłym czempionem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). Ten pojedynek ponad promotorskimi podziałami budzi w USA wielkie emocje, co podkreśla m.in. popularny dziennikarz stacji ESPN Max Kellerman.

CRAWFORD vs PORTER - OCENIAJĄ BRADLEY I LEO SANTA CRUZ >>>

- W boksie panuje obecnie powszechne przekonanie, że najlepszym zawodnikiem na świecie bez podziału na kategorie jest Saul Alvarez. Canelo zasłużył na to swoim dorobkiem, ale moim zdaniem numer jeden to Terence Crawford, choć nie mogę tego udowodnić - powiedział Kellerman.

- "Bud" Crawford nie udowodnił swojego statusu, nie walczył z najlepszymi, bo przeszkadzała mu w tym bokserska polityka. Teraz zmierzy się z Shawnem Porterem, gościem, który minimalnie przegrał z Errolem Spence'em Juniorem. Crawford vs Porter to wielka walka, nie mogę się jej doczekać - dodał dziennikarz.

Przypomnijmy, że w swojej ostatniej dotychczas walce "Bud" Crawford - związany z grupą Top Rank i telewizją ESPN - pokonał przed czasem Kella Brooka w listopadzie zeszłego roku na gali w Las Vegas. 

Natomiast były czempion Porter - związany z Alem Haymonem i jego projektem PBC - stoczył swój ostatni pojedynek w sierpniu zeszłego roku, wygrywając jednogłośnie na punkty z Sebastianem Formellą i powracając po niejednogłośnej porażce w unifikacyjnym starciu z mistrzem IBF Errolem Spence'em Juniorem we wrześniu 2019 roku. "Showtime" stracił wówczas pas WBC, ale był blisko pokonania znakomitego Spence'a, którego pojedynek z Crawfordem jest jedną najbardziej wyczekiwanych walk we współczesnym boksie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 18-09-2021 12:06:57 
Podzielam wszzytkie te opinie.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 18-09-2021 16:40:59 
Był blisko pokoniania Spenca... nie powiedziałbym.
 Autor komentarza: maddog
Data: 19-09-2021 14:27:01 
Up

Nie wytrzeźwiałeś? Napisano, że przegrał minimalnie a nie, że był bliski pokonania Spencea..
 Autor komentarza: maddog
Data: 19-09-2021 14:28:41 
Sorry, nie doczytałem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.