JARON ENNIS: JESTEM LEPSZY OD CRAWFORDA W KAŻDYM ELEMENCIE

20 listopada w Las Vegas zobaczymy hitowy pojedynek mistrza świata WBO wagi półśredniej Terence'a Crawforda (37-0, 28 KO) z byłym czempionem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). Swoją opinię na temat tej batalii wyraził jeden z najlepszych prospektów w limicie 147 funtów, rodak Crawforda i Portera Jaron Ennis (27-0, 25 KO).

WIELKIE PIENIĄDZE DLA CRAWFORDA I PORTERA >>>

- Jeżeli Shawn Porter będzie tak agresywny jak zazwyczaj, pierwsze cztery rundy będą dla Crawforda bardzo trudne. A co stanie się potem? Trudno powiedzieć, to walka, w której szanse rozkładają się po równo. Dla mnie styl Portera nie jest trudny, trafiłbym go podczas jego szaleńczych ataków. Mógłbym go wcześnie znokautować, choć w walce z kimś takim trzeba być gotowym na sto procent, nie można mu pozwolić rozwinąć skrzydeł i pracować. Trzeba dużo używać lewego prostego i uderzać na korpus - powiedział Ennis, który w kwietniu tego roku znokautował byłego mistrza świata Siergieja Lipinieca, a 23 lub 30 października ma skrzyżować rękawice z Thomasem Dulorme.

- Kiedyś najlepsi walczyli z najlepszymi, teraz boks jest rujnowany. Dobrze, że doszło do walki Crawford vs Porter, ale potrzebujemy więcej takich pojedynków. Jak walczyłbym z Crawfordem? Wszystko to, co on potrafi, ja robię lepiej. Crawford to wspaniały zawodnik, ale jestem szybszy, silniejszy, młodszy, mądrzejszy w ringu i lepszy w obronie - dodał 24-letni "Boots" z Filadelfii (dla przypomnienia - Terence Crawford ma 33 lata).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-09-2021 19:41:06 
Mocny zawodnik i potencjalne spore zagrożenie dla Crawforda w niedalekiej przyszłości.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.