TERENCE CRAWFORD vs SHAWN PORTER 20 LISTOPADA!

Mamy walkę! Terence Crawford (37-0, 28 KO) w końcu zmierzy się z kimś z samego szczytu wagi półśredniej. Mistrz świata federacji WBO spotka się z Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO).

To władze World Boxing Organization narzuciły ten pojedynek, ale wydawało się, że współpracujący z grupą Top Rank champion znów poszuka innej walki. Bo tacy jak Porter, czyli ci promowani przez Ala Haymona i projekt PBC, dotąd nie walczyli z Terence'em.

Przetarg miał odbyć się już dwa tygodnie temu, lecz obie strony poprosiły federację o dodatkowy czas na negocjacje. Na kilka godzin przed ostatecznym terminem stajnie Top Rank i Premier Boxing Champions doszły do porozumienia, unikając w ten sposób przetargu. Zawodnicy zaakceptowali swoje gaże i skrzyżują rękawice 20 listopada w Mandalay Bay w Las Vegas.

- Porter bez wątpienia będzie najgroźniejszym rywalem Terence'a od czasu gdy ten przeniósł się do wagi półśredniej. To będzie świetna walka - powiedział Carl Moretti, wiceprezydent Top Rank.

Porter to były dwukrotny mistrz świata w limicie 66,7 kilograma. Ma na rozkładzie tak uznanych zawodników jak Devon Alexander, Paul Malignaggi, Adrien Broner, Andre Berto, Danny Garcia czy Yordenis Ugas.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 14-09-2021 17:59:08 
Wreszcie. Mam nadzieję, że to rozpocznie długo wyczekiwane tournee Crawforda po czołówce welter, a materiału jest na kilka lat.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 14-09-2021 18:25:33 
Też sie cieszę, bo to był ostatni gwizdek u Terrence'a by cos ruszyło.
Porter sprawił problemy każdemu w tej wadze, ale myślę że Bud go bezpiecznie wypunktuje, bo na czasówkę ten dzik jest za twardy.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-09-2021 19:22:56 
No w końcu się Crawford doczekał jakiejś dużej walki. Wprawdzie Porter wydaje się, że najlepsze na już za sobą, ale to wciąż kawał zawodnika, który w dużych walkach nie zawodzi, nikt nigdy go nie zdominował i zawsze dawał bardzo ciężkie walki topowym fighterom. Zobaczymy jak Crawford poradzi sobie z silnym, nieustępliwym zawodnikiem, który wywiera ciągły pressing.
Oby Pac nie zdecydował się na rewanż z Urgas i doszło do jego walki ze Spence. Później welter Juniorowi zostałaby tylko walka z Crawfordrem do zrobienia.
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 14-09-2021 20:43:31 
Uuuuu czekam na to! I to jest walka. Pressing Portera sprawi że ten pojedynek na pewno nie będzie nudny. Bardzo cenię sobie tego pięściarza.
Jednak umiejętności Crawforda wezmą górę i przeczuwam pierwszą czasówkę. Bud go rozbije w rundach 10-12.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 14-09-2021 23:13:52 
Też bym się skłaniał do tej ostatniej wersji. Nic nie ujmując Porterowi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.