JOYCE: JEŚLI JOSHUA TRAFI CZYSTO, TO ZGASI USYKA, TYLKO CZY TRAFI?

Joe Joyce (13-0, 12 KO) na własnej skórze przekonał się o wielkich umiejętnościach Aleksandra Usyka (18-0, 13 KO), choć jak sam przyznaje, umiał wtedy jeszcze mało. Jak Ukrainiec poradzi sobie za dwa tygodnie z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO)?

Pojedynek o należące do AJ-a pasy IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej odbędzie się 25 września na piłkarskim stadionie Tottenhamu. Im bliżej walki, tym głosy ekspertów są bardziej wyważone i ostrożne. A jak szanse obu ocenia wicemistrz olimpijski z Rio?

- Nie jestem do końca pewien, jaką wersję Joshuy zobaczymy w ringu, co tylko sprawia, że ta walka jest dla mnie jeszcze bardziej interesująca. Usyk też może czymś zaskoczyć. Ukrainiec będzie ważył trochę więcej, wciąż jednak wniesie świetną pracę nóg. Joshua może próbować utrzymać go w swoim dystansie lewym prostym, jak kiedyś robił to Władimir Kliczko, ale może również ostro na niego pójść szukając przełamania i nokautu. Jednego jestem pewien, jeśli AJ trafi czysto, to zgasi Usykowi światło. Tylko czy on będzie w stanie czysto trafić Usyka? Ten gość naprawdę dobrze unika uderzeń, zwody i uniki to jego silna strona. Do tego dochodzi jeszcze ta praca nóg. Walka może więc potrwać na pełnym dystansie - powiedział Joyce (WBO #2), który osiem i pół roku temu przegrał w rozgrywkach WSB na punkty z Usykiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 12-09-2021 20:25:51 
Dzisiaj i owszem umie więcej ale za to jest wolniejszy.
 Autor komentarza: LowBlow
Data: 13-09-2021 09:27:43 
Oby Usyk wygrał. Kariera Joshuy jak wiekszosci pseudo mistrzow prowadzona idealnie marketingowo. Ustawiona walka z Kliczko, ktory ewidentnie odpuscil po tym jak prawie znokautowal tak "wspanialego" Joshue. Wyjazd do USA pokazal klase AJ. Dobrze, ze wtedy nie walczyl z Wilderem tylko z Ruizem, bo tamten moglby go wykluczyc z boksu na zawsze. Gdyby naprzyklad przyjal bombe jaka dostal Ortiz. :)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 13-09-2021 11:31:32 
@LowBlow
Zapomniałeś dodać, że Joshua to bum, kelner i obsrywacz zbroi.
O czymś zapomniałem?
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-09-2021 13:03:10 
LowBlow

Podobają mi się Twoje teksty, zwłaszcza fragment o "odpuszczeniu przez Kliczkę". Masz więcej takich rewelacji ? Daj źródło.
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 13-09-2021 17:03:10 
MLJ
Może naczytał się o tym na forum dla prawdziwych mężczyzn:P
 Autor komentarza: didier89
Data: 13-09-2021 20:55:41 
Gorszy technicznie chisora trafiał aż miło...
Mnie też się podoba tekst LowBlow że Kliczko odpuścił
Takich ekspertów nam trzeba
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.