EUBANK JR O ŻĄDANIACH SAUNDERSA: TO ON POTRZEBUJE MNIE, NIE JA JEGO

Billy Joe Saunders (30-1, 14 KO) wycenił swój powrót na rewanż z Chrisem Eubankiem Jr (30-2, 22 KO) na pięć milionów funtów.

W listopadzie 2014 obaj byli dopiero na początku poważnych karier. Po dwunastu rundach sędziowie stosunkiem głosów dwa do jednego wskazali na Saundersa. Od tego czasu syn legendarnego mistrza lat 90. upominał się o druga walkę.

- Kiedyś tamta porażka zżerała mnie od środka, teraz jednak rewanż nie jest już dla mnie priorytetem. Słyszałem, że on chce pięć milionów funtów, a przecież nie jest w pozycji, w której może żądać czegokolwiek. Nie ma już pasa mistrzowskiego, a po tym jak uciekł z walki z Canelo, choć wcześniej mówił o śmierci w ringu, nie jest już wiarygodny w świecie boksu. Nie ma już poważnej pozycji, nie ma pasa ani szacunku, nie może więc domagać się pięciu milionów funtów. Dziś to ja jestem stroną A w negocjacjach - przekonuje Eubank Jr.

EUBANK JR CELUJE W MURATĘ BĄDŹ GOŁOWKINA >>>

- Przegrałem z nim i chętnie bym się mu zrewanżował, ale po mojemu. Nie będę do tego dążył za wszelką cenę. To on bardziej potrzebuje mnie niż ja jego - dodał Chris, który póki co 2 października spotka się ze Svenem Elbirem (18-1, 14 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 06-09-2021 21:47:08 
Faktycznie Saunders nie ma już pasa ale to Chris przegrał ich pierwszą walkę a po drugie najlepsi powinni ze sobą walczyć i do takich starć dążyć. Chyba że Saunders chce faktycznie za dużo..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.