HUGHIE FURY: ZAWALCZĘ Z KAŻDYM KTO MA PAS

Hughie Fury (25-3, 14 KO) kolejnymi zwycięstwami chce dobić się do drugiej mistrzowskiej szansy. - Zawalczę z każdym kto ma pas - zadeklarował. Czy to znaczy, że możliwe jest jego starcie z kuzynem Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO)?

Kiedyś obaj trenowali pod okiem Petera Fury'ego - ojca Hughiego. Oczywiście syn przy nim został, ale Tyson odszedł i panowie nie utrzymują już prawie w ogóle kontaktu. Kiedyś panowie zarzekali się, że nigdy nie zawalczą, ale teraz... Kto wie?

Póki co młodszy z kuzynów spotka się z dawnym rywalem starszego - Christianem Hammerem (26-7, 16 KO). Pojedynek odbędzie się 16 października podczas gali w Newcastle.

- Nie obawiam się żadnych wyzwań i mogę zmierzyć się z każdym. Mógłbym wybrać łatwiejszą opcję, wiem jednak, że Hammer mocno się postawi. Wierzę, że mistrzostwo świata jest moim przeznaczeniem i kiedyś tym mistrzem zostanę. Jeśli nie dostanę szansy z zewnątrz, to zdobędę pozycję obowiązkowego challengera i zawalczę z tym, kto akurat będzie miał wtedy pas tej federacji. Bez względu na to, kto akurat tym mistrzem będzie. Wchodzę w najlepszy okres mojej kariery. Wcześniej chłopak mierzył się z mężczyznami, teraz jestem w swoim "primie". I zdobędę tytuł - zapowiada Fury, który w ostatnim występie dziewięć miesięcy temu wypunktował wysoko Mariusza Wacha.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 06-09-2021 17:08:59 
Nic nie stoi na przeszkodzie aby poszedł w kierunku WBA regular który za chwile będzie miał pewnie Dubois. Przyznam że pojedynek Hjułiego z Danielem chętnie bym zobaczył. Bo na dopchanie się do prawdziwych pasów młody nie ma szans przez jakieś dwa lata..
 Autor komentarza: puncher48
Data: 06-09-2021 17:29:53 
W ogóle nie ma szans na żaden pas, może ewentualnie wystąpić w dobrowolnej obronie lub zastępstwie. Nie ten kaliber zawodnika, chyba że usankcjonują pas WHO, a młody zostanie ich twarzą reklamując szpryce, wtedy to nawet pełnoprawne mistrzostwo mu by zagrażało:)
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 06-09-2021 19:48:45 
Już parker, powietkin i pulew go zweryfikowali
 Autor komentarza: Bonnte
Data: 06-09-2021 20:51:50 
Niech nie wybiega tak daleko w przyszłość. Hammer już nie raz udowodnił że wprawdzie nie należy do najlepszych ale jest twardy. To może być ciężka walka dla Hjujego. Może on walczyć o pas Polsatu co najwyżej.
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 06-09-2021 21:58:14 
Najpierw to niech zasłuży na walkę o pas bo zwycięstwa z Wachem czy ew.Hammerem takiej szansy nie gwarantują chociaż nie takie numery odstawiały federacje. Do tej pory wszystkie poważne walki przegrał i to aż 3 więc niech coś udowodni a potem niech wywołuje mistrzów.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.