WIDEO: MARCEL MATERLA vs DAWID LITKE (-57kg)

Świetne widowisko stworzyli Marcel Materla (-57kg) oraz Dawid Litke w półfinale Mistrzostw Polski Juniorów. Po ostatnim gongu sędziowie stosunkiem głosów trzy do dwóch wskazali na Materlę, ale obaj tak naprawdę zasłużyli na duże brawa.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Saturianin
Data: 04-09-2021 07:50:15 
W tej walce wygrało nazwisko Litke został skrzywdzony przez ślepych sędziów super walka.Tak w Polsce niszczy się się sport. Ostatnią rundę to Litke wygrał dwoma punktami bo to była już demolka nad cieniutkim i słabiutkim Materlą. Krzywdzą te ślepe matoły w białych koszulkach tych młodych chłopakow. Szkoda.
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 04-09-2021 09:51:40 
Jakoś dziwnie ci bracia Suleckiego i syn Materli przechodzą rywal po rywalu do finałów
Czyżby magia nazwiska ?
 Autor komentarza: Saturianin
Data: 04-09-2021 10:31:52 
Jak w Polsce ma się rozwijać boks i przynosić sukcesy na olimpiadzie jak się robi przekręty na poziomie juniorskim.Chlopak czuję że walkę wygrał wszyscy widzą to samo oprócz ślepych sedziów a tu zonk i to jest motywacja do dalszych treningów
 Autor komentarza: as09
Data: 04-09-2021 15:42:21 
Albo ja tu widziałem inna walke, ale to czerwony wygrał 3 runde a jak ktos tu widzi dominacje niebisekiego to zapraszam do okulisty.
 Autor komentarza: Saturianin
Data: 05-09-2021 06:44:31 
Powtarzam wygrywają nazwiska w tych mistrzostwach to taka dyscyplina ze każdego można zrobić w ch...a ale to są juniorzyvszkoda że na takim poziomie sędziowie robią takie wały a walkę wygrał Litke i to nie jest tylko moje moje zdanie wzrok mam dobry i trochę pojęcia mam o tej dyscyplinie.Jak walka by była sędziowana przez sedziow z zagranicy tak samo jak całe te śmieszne mistrzostwa to może bywalkow nie było a sedziaz Kielc na serio powinien pójść do okulisty albo obecnego zmienić ciekawe czy ma prawo jazdy?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.